НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 03 липня 2026 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження протоколу № 1 конкурсної комісії для п..."  № 64 від 09.06.2026р. 
Документ №64 від 09.06.2026р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.06.2026



УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 09.06.2026р.  № 64
 


Про затвердження протоколу № 1 конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади


Розглянувши конкурсні пропозиції учасників конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року №918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів», рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.04.2026р.  № 61 «Про організацію конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади» відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1.  Затвердити  протокол № 1 конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади від 08.06.2026 року (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Миколу АНДРУСЯКА.                              



Міський голова                                                                              Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ


                                                                     


                                                              Додаток до

рішення виконавчого комітету

міської ради

від 09.06.2026 № 64


  

ПРОТОКОЛ  №

засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів

на території Коломийської міської територіальної громади


Місце проведення засідання конкурсної комісії: 

Коломийська міська рада, м. Коломия, просп. Михайла Грушевського, 1, каб. 21

Дата проведення засідання конкурсної комісії: з 02 по 08 червня 2026 року

 

                                                                               08 червня 2026 року

            

ПРИСУТНІ:


Микола АНДРУСЯК

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради, голова комісії

Уляна КАЛИНЯК 

Заступник начальника управління комунального господарства міської ради, заступник голови комісії

Тетяна ВАСКУЛ

Начальник відділу з питань благоустрою міста управління комунального господарства міської ради,

секретар комісії

члени комісії:


Алла  ГАЛАЙЧУК

Депутат міської ради, голова об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Квартал Петлюри» 

Славомир ЗУМЕР

Директор комунального підприємства «Коломияводоканал» 

Марта ОЛЕКСЮК

Михайло МИКИТЮК


ПРИСУТНІ представники учасників конкурсу:

Начальник відділу економічного аналізу та планування управління комунального господарства міської ради

Заступник начальника управління - начальник Коломийського міського відділу Коломийського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області


ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ»: Андрейканич Л.Я.,Захарук Л.Д., Якубик Н.В, Копчік Л., Хілковська К.О., Митровка Я.В., Шевчук С.М.

ТОВ «УКРВТОР РЕСУРСИ-БУКОВИНА»: Борлодун В.В., Таїна Ю.Д.

ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ»: Чебан С.О., Ковалюк І.В.

ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА»: представника відсутні.

ТОВ «ФАУН»: Шевчишин В.С., Приймачук Л.В., Мокрицький М.Д.

КП «Полігон Екологія»: Соловка І.В., Боєчко О.В., Кермощук Ю.І. 


ПРИСУТНІ інші особи: начальник юридичного відділу міської ради Максим’юк В.Я., інспектор муніципальної інспекції міської ради Гонташ Д.П., заступник начальника муніципальної інспекції міської ради Ніневський І.Р., журналіст «Інформатор Коломия» Сандецька Н.В.


Порядок денний:

1. Розкриття конкурсних пропозицій учасників конкурсу конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади за об’єктами конкурсу 1, 2, 3, 4, 5.

2. Розгляд та аналіз конкурсних пропозицій на відповідність вимогам встановленим у конкурсній документації з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади за об'єктами конкурсу № 1, 2, 3, 4, 5.

 

По першому питанню порядку денного:


СЛУХАЛИ:


     Миколу Андрусяка – голову комісії, який  ознайомив присутніх із нормативними документами на підставі яких проводиться конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади, зокрема із Законом України «Про управління відходами», Порядком проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 №918 та рішенням виконавчого комітету від 30.04.2026 №61 «Про організацію конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади».

       Відповідно до п. 12 Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів: «Організатор конкурсу оприлюднює конкурсну документацію, передбачену пунктом 10 цього Порядку, а також оголошення про дату, час та місце проведення конкурсу на своєму офіційному веб-сайті не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення конкурсу». 

       Оголошення про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської  міської територіальної громади та конкурсна документація були розміщені на офіційному сайті Коломийської міської ради 01.05.2026 року за посиланням  https://kolrada.gov.ua/news/ogolosennya-pro-provedennya-konkursu-z-viznacennya-subjektiv-gospodaryuvannya

       На виконання вимог абзацу другого пункту 6 Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, 15 травня 2026 року Організатором конкурсу на офіційному вебсайті Коломийської міської ради (за посиланням: https://kolrada.gov.ua/news/povidomlennya-pro-utvorennya-konkursnoyi-komisiyi-z-viznacennya-subjektiv-gospodaryuvannya-na-zdiisnennya-operacii-iz-zbirannya-ta-perevezennya-pobutovix-vidxodiv-na-teritoriyi-kolomiiskoyi-miskoyi-teritorialnoyi-gromadi) було опубліковано повідомлення про утворення конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади.

У зазначеному повідомленні містилася пропозиція щодо долучення до роботи комісії представників: 

  • територіального органу Держпродспоживслужби; 
  • підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги;
  • об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення;
  • посадових осіб відповідного органу місцевого самоврядування та/або виконавчої влади;
  • громадських об’єднань, статутна діяльність яких пов’язана з управлінням відходами та/або охороною навколишнього природного середовища.

Протягом встановленого строку жодних заяв чи повідомлень від осіб, які бажають взяти участь у роботі конкурсної комісії, на адресу Організатора конкурсу не надходило.

У своїй роботі комісія керується Положенням про конкурсну комісію для проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства України.

Інші особи, присутні на засіданні конкурсної комісії, мають право виключно на візуальне та слухове спостереження за перебігом засідання без права участі в обговоренні. Зазначеним особам категорично забороняється втручатися в процес обговорення, здійснювати будь-який вплив на оцінювання конкурсних пропозицій чи висловлювати свою позицію щодо визначення переможця конкурсу, якщо таке право не було їм офіційно надано головуючим на засіданні.


СЛУХАЛИ:


Тетяну Васкул- секретаря комісії, яка зазначила, що відповідно до затвердженої конкурсної документації кінцевий строк подання конкурсних пропозицій було визначено до 11.00 год. 01.06.2026 року.

Станом на 11.00 год. 01.06.2026 в журналі обліку конкурсних пропозицій по черговості зареєстровано 10 пакетів документів (25 конкурсних пропозицій) від учасників конкурсу: 

  • товариства з обмеженою відповідальністю «АВЕ Івано-Франківськ» (код ЄДРПОУ 35889312) вхідні  №1, 2, 3, 4, 5 від 01.06.2026 року, конкурсні пропозиції на участь в конкурсі по об'єктах конкурсу 1, 2, 3, 4, 5;
  • товариства з обмеженою відповідальністю «УКРВТОРРЕСУРСИ-БУКОВИНА» (код ЄДРПОУ 39280223), вхідний №6 від 01.06.2026 року, конкурсні пропозиції на участь в конкурсі по об'єктах конкурсу 1, 2, 3, 4, 5; 
  • товариства з обмеженою відповідальністю «МАКС КЛІН СІТІ» (код ЄДРПОУ 44813977), вхідний №7 від 01.06.2026 року, конкурсні пропозиції на участь в конкурсі по об'єктах конкурсу 1, 2, 3, 4, 5; 
  • товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОФПЕРЕРОБКА» (код ЄДРПОУ 41195855), вхідний №8 від 01.06.2026 року, конкурсні пропозиції на участь в конкурсі по об'єктах конкурсу 1, 2, 3, 4, 5; 
  • товариства з обмеженою відповідальністю «ФАУН» (код ЄДРПОУ 41195855), вхідний №9 від 01.06.2026 року, конкурсні пропозиції на участь в конкурсі по об'єктах конкурсу  2, 3, 4, 5;
  • комунального підприємства «ПОЛІГОН ЕКОЛОГІЯ» (код ЄДРПОУ 13655234), вхідний №10 від 01.06.2026 року, конкурсна пропозиція на участь в конкурсі по об'єкту конкурсу  3.

Конкурсні пропозиції подані у визначений конкурсною документацією строк. 

СЛУХАЛИ:


Миколу Андрусяка - голову комісії, який сказав, що всі конкурсні пропозиції зареєстровано в журналі обліку конкурсних пропозицій протягом одного робочого дня з дати їх отримання, про що повідомлено учасників конкурсу на їх адреси електронної пошти, із зазначенням дати та порядкового номера реєстрації їх пропозицій. Інформація, подана учасниками конкурсу в заявах, перевірена організатором конкурсу протягом одного робочого дня з дати реєстрації конкурсної пропозиції. Витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань долучено організатором конкурсу до конкурсних пропозицій учасників конкурсу у вигляді витягів у паперовій формі. Оголосив присутнім інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, про наявні матеріали і документи конкурсних пропозицій та запропоновані учасниками конкурсу тарифи на збирання та перевезення побутових відходів за об’єктом конкурсу. 

За результатом розкриття та розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу комісією встановлено наявність підстав для відхилення конкурсних пропозицій наступних учасників:


1. ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» у зв’язку з тим, що конкурсні пропозиції подано не в повному обсязі, що передбачений конкурсною документацією і встановленням  факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.  Зокрема за об’єктами конкурсу 1,2,3,4,5: 

-У Довідці щодо фактичної наявності в учасника працівників в тому числі для забезпечення безперебійної експлуатації кожної одиниці спецтехніки, заявленої у складі конкурсних пропозицій по об'єктах конкурсу на території Коломийської міської територіальної громади №306 від 01.06.2026 року наданої ТОВ «АВЕ Івано- Франківськ», зазначено, що в штаті товариства за сумісництвом (наказ № 34-К від 03.10.2025 р.) працює сестра медична з медичних оглядів Хомяк Галина Степанівна. Режим її роботи передбачає виконання обов'язків з понеділка по п’ятницю (з 07:30 до 09:00 та з 14:00 до 16:00), а також у суботу (з 07:30 до 09:00 та з 12:00 до 13:00). Проте у складі конкурсної пропозиції іншого учасника (КП «Полігон Екологія») міститься завірена копія Довідки №24 від 29.05.2026 року, видана ТДВ «Коломийське АТП», та копія наказу №72-К від 04.07.2013 року. Згідно з цими документами, Хомяк Г.С. працює в ТДВ «Коломийське АТП» за основним місцем роботи з таким графіком: 1 та 3 тиждень місяця (понеділок, середа, п’ятниця, неділя) — з 06:00 до 17:00; 2 та 4 тиждень місяця (вівторок, четвер, субота) — з 06:00 до 17:00. Зіставлення графіків роботи свідчить про пряме і системне накладання робочого часу Хомяк Г.С. за основним місцем роботи (ТДВ «Коломийське АТП») та за сумісництвом (ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ»). Оскільки особа фізично не може одночасно перебувати на двох різних підприємствах та виконувати трудові обов'язки в один і той самий час, відомості, зазначені ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» у Довідці №306 від 01.06.2026 року щодо спроможності цього працівника забезпечити безперебійний медичний огляд водіїв спецтехніки, є недостовірними. Наявність зазначеного дефекту документації ставить під сумнів реальну спроможність ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» забезпечити безперебійну експлуатацію техніки відповідно до умов конкурсу.

- Під час зіставлення графіків роботи водіїв та медичного персоналу ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» виявлено неможливість дотримання процедури обов'язкового післярейсового медичного огляду водіїв другої зміни. Згідно з Довідкою №24 від 29.05.2026 року, виданою ТДВ «Коломийське АТП» (що надає послуги огляду за Договором №1 від 01.01.2025 р.), робочий час медичних працівників встановлено щоденно з 06:00 до 17:00. Водночас, відповідно до Довідки ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» №306 від 01.06.2026 року, графік роботи водіїв у другу зміну визначено: з понеділка по п’ятницю — з 14:30 до 21:30; у суботу — з 12:30 до 17:30. Графік роботи медичного працівника (до 17:00) не покриває часу завершення другої зміни водіїв (21:30 у будні та 17:30 у суботу). Наведені дані свідчать про те, що водії ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» після закінчення другої зміни позбавлені можливості проходити обов'язковий післярейсовий медичний огляд, що є прямим порушенням норм чинного законодавства України у сфері безпеки дорожнього руху та умов безперебійної експлуатації спецтехніки, заявлених на конкурс. Документація учасника в цій частині є суперечливою та неналежною».

-Під час аналізу документів, поданих для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації зазначених у Довідці щодо фактичної наявності в учасника працівників в тому числі для забезпечення безперебійної експлуатації кожної одиниці спецтехніки, заявленої у складі конкурсної пропозиції по об'єкту конкурсу 1 (один) на території Коломийської міської територіальної громади №306 від 01.06.2026 року наданої ТОВ «АВЕ Івано- Франківськ», встановлено невідповідність відомостей, зазначених у довідці про працівників, даним кадрових документів підприємства. Зокрема: у наказі №25-К від 29.09.2023 року «Про прийняття на роботу Богдани Білейчук» відсутня відмітка про умови роботи, що унеможливлює підтвердження її фактичного режиму праці; Захарук Людмила Дмитрівна відповідно до наказу №16-К від 02.04.2019 року прийнята на посаду менеджера із збуту, однак у довідці зазначена як головний бухгалтер; Кіселейчук Оксана Володимирівна відповідно до наказу№22-К від 08.10.2024 року прийнята на посаду менеджера із збуту, однак у довідці зазначена як начальник абонентського відділу; Курочка Ольга Вікторівна відповідно до наказу №31-К від 04.10.2023 року прийнята на посаду бухгалтера абонентського відділу, однак у довідці зазначена як фахівець абонентського відділу; Кузьмин Віктор Васильович відповідно до наказу №13-К від 30.06.2022 року прийнятий на посаду вантажника, однак у довідці зазначений як головний механік; Курищук Іван Андрійович відповідно до наказу №57-К від 01.06.2018 року прийнятий на посаду інженера з охорони праці, однак у довідці зазначений як начальник технічного відділу; Шапка Катерина Іванівна відповідно до наказу №9-К від 21.05.2024 року прийнята на посаду старшого менеджера абонентського відділу, однак у довідці зазначена як менеджер (управитель) із збуту. Інформація, наведена у довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, не підтверджується поданими кадровими документами та містить численні розбіжності щодо займаних посад працівників. Подано недостовірну інформації стосовно кадрового забезпечення учасника. 

- Виявлено суттєві маніпуляції з робочим часом та суміщенням: для працівників Миколи Оліградського, Ярослава Загрійчука та Калини Томич у довідці заявлено повну ставку (40 годин на тиждень), тоді як за наказами вони оформлені лише на пів ставки (20 годин), а щодо Миколи Оліградського додатково приховано інформацію про виконання ним обов’язків механіка за суміщенням на пів ставки (20 годин). Через вказані численні невідповідності та викривлення даних інформація про наявність у підприємства працівників відповідної кваліфікації для обслуговування Коломийської міської територіальної громади вважається документально непідтвердженою та недостовірною

- Під час розгляду форми 3 до конкурсної документації «Тариф на збирання та перевезення побутових відходів, розрахований відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України порядку» встановлено, що у поданому документі не зазначено вартість у розрахунку на тонну, а також відсутній лист-роз’яснення або зауваження до зазначеної форми. Це є невідповідність вимогам розділу 7 конкурсної документації („Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, які подаються учасниками конкурсу“). Відповідно до зазначеного розділу, всі документи у складі конкурсної пропозиції учасника мають бути складені у повній відповідності до форм, наведених у додатках. Проте, всупереч вимогам щодо повного та належного заповнення форм, учасником залишено незаповненою графу таблиці „Тариф на послугу, грн/т“. Відсутність цих даних, свідчить про неналежне оформлення документів та є прямим порушенням умов конкурсної документації в частині повноти та відповідності встановленим формам. Крім того, встановлено, що «Примірна форма розрахунку середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами» заповнена з порушеннями. Розрахунки у зазначеній формі наведено з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Під час перевірки документа виявлено арифметичні помилки та розбіжності: Рядок 1.1 «Збирання побутових відходів»: при діленні показника колонки 12 «Вартість» на показник колонки 10 «Річний обсяг» отриманий фактичний результат є меншим на 20% і не відповідає значенню, штучно вказаному в колонці 11 «Тариф, грн/м.куб.». Рядок 2.1 «Перевезення побутових відходів»: при діленні показника колонки 12 «Вартість» на показник колонки 10 «Річний обсяг» отриманий фактичний результат також є меншим на 20% і не відповідає значенню, штучно вказаному в колонці 11 «Тариф, грн/м.куб.». Рядок 4.1 «Видалення побутових відходів»: арифметичні помилки відсутні — при діленні показника колонки 12 «Вартість» на показник колонки 10 «Річний обсяг» отриманий результат повністю відповідає значенню, вказаному в колонці 11 «Тариф, грн/м.куб.». Вибіркове допущення арифметичних невідповідностей у рядках 1.1 та 2.1 на тлі коректного розрахунку в рядку 4.1 свідчить про умисне завищення підсумкового тарифу в розрахункових документах учасника конкурсу.

- Під час перевірки первинних документів учасника виявлено відсутність угод (договорів), на підставі яких здійснювалося придбання чи отримання матеріальних цінностей. Зокрема, у видаткових накладних №ВТА-1905116 від 19.05.2026 року, №02255 від 04.04.2025 року та №FTM00152279/25 від 13.05.2025 року містяться прямі посилання на реквізити відповідних договорів (номери та дати). Однак самі тексти зазначених договорів у складі конкурсної пропозиції/поданих документів повністю відсутні. Надані учасником первинні документи посилаються на правочини, які не підтверджені матеріалами пропозиції. Це унеможливлює встановлення правових підстав здійснення господарських операцій, перевірку умов набуття права на майно (обладнання) та свідчить про надання документів не в повному обсязі.

- Під час перевірки документів конкурсної пропозиції учасника виявлено суттєві хронологічні розбіжності та ознаки надання недостовірних відомостей щодо обладнання для миття контейнерів, а саме: У Довідці про наявність обладнання №316 від 01.06.2026 р. учасник зазначає, що володіє обладнанням для миття контейнерів, виготовленим власними силами й змонтованим на кузові спецавтомобіля Mercedes-Benz (д.н. АО 0463 ВК), який придбано за договором від 29.05.2026 року. Проте надана на підтвердження довідка АПРВП «Техніка» №239 видана 27.05.2026 року (тобто на два дні раніше до моменту купівлі автомобіля та монтажу обладнання). Це унеможливлює фактичне та правомірне підтвердження наведених у ній відомостей. Окрім того, у довідці №239 відсутній адресат (не вказано, кому вона видана), що позбавляє її статусу належного документа на користь учасника.Учасник стверджує, що обладнання «виготовлене власними силами та змонтоване на кузові». Відповідно до ст. 32 Закону України «Про дорожній рух» та п. 33 і абз.8 п.33 «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів», затвердженого Постановою КМУ №1388, переобладнання ТЗ (зокрема зміна типу кузова або встановлення спеціальних пристроїв) потребує обов'язкового отримання документів про відповідність (сертифіката) та подальшої перереєстрації ТЗ в територіальних сервісних центрах МВС (МРЕВ) протягом 10 діб. Жодних документів від уповноваженого органу про погодження переобладнання чи оновленого свідоцтва про реєстрацію ТЗ із відповідною відміткою учасником не надано.


1.1.3а об'єктом конкурсу 1:

- Згідно  Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, в пункті 1 зазначено про долучення до системи моніторингу “Mapon GPS” додатково 7 (семи) одиниць транспортних засобів, відповідно переліку внесено наступні транспортні засоби: автомобіль Mercedes-Benz Econic 2633, реєстраційний номер ВС9706ІЕ, 2013 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2142/2026/6188672 транспортного засобу від 28.05.2026 року був придбаний 28.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №389586 зареєстрований 28.05.2026 року; автомобіль MAN TGM 18.290, реєстраційний номер ВС 7741 НК, 2011 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2643/2026/6178445 транспортного засобу від 23.05.2026 року був придбаний 23.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №395173 зареєстрований 23.05.2026 року, інформація про даний транспортний засіб відсутня в пункті 1 додаткової угоди Додаткової угоди №1 від 22 травня 2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, але наявна в пункті 3 вищезазначеної Додаткової угоди, де міститься інформація  про перелік всіх транспортних засобів, які підключено до системи моніторингу “Mapon GPS” по Договору №75/25 від 30.12.2025 року. Зазначені транспортні засоби були включені до переліку раніше дати набуття права власності на них. Таким чином, встановлено факт подання недостовірної інформації щодо наявності у користуванні (власності) зазначених транспортних засобів станом на дату укладання Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року. 

- Під час аналізу документів конкурсної пропозиції учасника виявлено факт подвійного використання (дублювання) спецтехніки для різних територіальних громад, що ставить під сумнів можливість виконання зобов'язань. Так, згідно з Договором № 63 про надання послуги з видалення (захоронення) змішаних побутових відходів (змішані), укладеним із КП «Покуття-Комунальник» від 29.08.2025 року (термін дії — до 31.12.2026 року), передбачено захоронення відходів, що утворюються на території Снятинської міської територіальної громади. Водночас у Додатку №1 до цього Договору (перелік транспортних засобів) зазначено автомобіль MAN TGM 18.290, реєстраційний номер ВС7741НК, 2011 року випуску. Цей же автомобіль (MAN TGM 18.290, р.н. ВС7741НК) одночасно заявлений цим учасником у складі конкурсної пропозиції для забезпечення безперебійної експлуатації спецтехніки на об’єктах конкурсу в Коломийській міській територіальній громаді. Учасник заявляє один і той самий транспортний засіб для одночасного виконання зобов’язань у двох різних і територіально віддалених громадах (Снятинській та Коломийській) протягом одного й того самого часового періоду. Оскільки автомобіль не може одночасно перебувати та виконувати роботи за двома різними чинними договорами в різних громадах, учасником належним чином не підтверджено спроможність забезпечення безперебійного надання послуг та реальну наявність необхідної кількості матеріально-технічної бази для об'єкта конкурсу в Коломийській міській ТГ.

- Під час перевірки документів конкурсної пропозиції учасника виявлено розбіжності між реєстраційними даними транспортного засобу та інформацією, що зазначена в розрахункових довідках. Так, у Довідці-розрахунку про наявні транспортні засоби спеціального призначення для забезпечення перевезення обсягу відповідного виду побутових відходів на території Коломийської міської територіальної громади №317 від 01.06.2026 року учасником вказано модель спецтранспорту як Mercedes-Benz Econic 2630. Проте, відповідно до Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії СТЕ №389586, дійсною назвою моделі (згідно з офіційним реєстраційним документом) є Mercedes-Benz Econic 2633. Учасником у складі конкурсної пропозиції (а саме в Довідці-розрахунку №317) надано недостовірну інформацію щодо ключових технічних характеристик транспортного засобу. Зазначення неіснуючої або іншої моделі спецтехніки (2630 замість 2633) свідчить про неналежне оформлення документів та дефіцит ідентифікаційних даних. З огляду на виявлену розбіжність, розрахунок спроможності перевезення обсягів відходів на підставі вказаної довідки не може вважатися об'єктивним та документально підтвердженим.


1.2.3а об'єктом конкурсу 2:

- Згідно  Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, в пункті 1 зазначено про долучення до системи моніторингу “Mapon GPS” додатково 7 (семи) одиниць транспортних засобів, відповідно переліку внесено наступні транспортні засоби: автомобіль MAN TGS 28.320, реєстраційний номер АО8827НМ, 2013 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2142/2026/6189485 транспортного засобу від 28.05.2026 року був придбаний 28.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №389601 зареєстрований 28.05.2026 року; автомобіль MAN TGM 18.290, реєстраційний номер ВС6276ІЕ, 2011 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2643/2026/6178625 транспортного засобу від 23.05.2026 року був придбаний 23.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №395175 зареєстрований 23.05.2026 року. Зазначені транспортні засоби були включені до переліку раніше дати набуття права власності на них. Таким чином, встановлено факт подання недостовірної інформації щодо наявності у користуванні (власності) зазначених транспортних засобів станом на дату укладання Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року. 

-Під час аналізу документів конкурсної пропозиції учасника виявлено факт подвійного використання (дублювання) спецтехніки для різних територіальних громад, що ставить під сумнів можливість виконання зобов'язань. Так, згідно з Договором №63 про надання послуги з видалення (захоронення) змішаних побутових відходів (змішані), укладеним із КП «Покуття-Комунальник» від 29.08.2025 року (термін дії — до 31.12.2026 року), передбачено захоронення відходів, що утворюються на території Снятинської міської територіальної громади. Водночас у Додатку №1 до цього Договору (перелік транспортних засобів) зазначено автомобіль MAN TGM 18.290, реєстраційний номер ВС6276ІЕ, 2011, 2011 року випуску. Цей же автомобіль (MAN TGM 18.290, р.н. ВС6276ІЕ) одночасно заявлений цим учасником у складі конкурсної пропозиції для забезпечення безперебійної експлуатації спецтехніки на об’єктах конкурсу в Коломийській міській територіальній громаді.Учасник заявляє один і той самий транспортний засіб для одночасного виконання зобов’язань у двох різних і територіально віддалених громадах (Снятинській та Коломийській) протягом одного й того самого часового періоду. Оскільки автомобіль не може одночасно перебувати та виконувати роботи за двома різними чинними договорами в різних громадах, учасником належним чином не підтверджено спроможність забезпечення безперебійного надання послуг та реальну наявність необхідної кількості матеріально-технічної бази для об'єкта конкурсу в Коломийській міській ТГ.


1.3.3а об'єктом конкурсу 3:

- Згідно  Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, в пункті 1 зазначено про долучення до системи моніторингу “Mapon GPS” додатково 7 (семи) одиниць транспортних засобів, відповідно переліку внесено наступний транспортний засіб: автомобіль MAN TGS 28.320, реєстраційний номер АО0916НМ, 2013 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2142/2026/6186031 транспортного засобу від 27.05.2026 року був придбаний 27.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №389549 зареєстрований 27.05.2026 року; Зазначений транспортний засіб був включений до переліку раніше дати набуття права власності на них. Таким чином, встановлено факт подання недостовірної інформації щодо наявності у користуванні (власності) зазначених транспортних засобів станом на дату укладання Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року. 


1.4.3а об'єктом конкурсу 4:

-Згідно  Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, в пункті 1 зазначено про долучення до системи моніторингу “Mapon GPS” додатково 7 (семи) одиниць транспортних засобів, відповідно переліку внесено наступний транспортний засіб: автомобіль Підйомний механізм Hidro-Mak SCK-20, реєстраційний номер КА0601КЕ, 2022 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2142/2026/6189032 транспортного засобу від 28.05.2026 року був придбаний 28.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №38953 зареєстрований 28.05.2026 року; Зазначений транспортний засіб був включений до переліку раніше дати набуття права власності на них. Таким чином, встановлено факт подання недостовірної інформації щодо наявності у користуванні (власності) зазначених транспортних засобів станом на дату укладання Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року


1.5.3а об'єктом конкурсу 5:

- Згідно  Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року, в пункті 1 зазначено про долучення до системи моніторингу “Mapon GPS” додатково 7 (семи) одиниць транспортних засобів, відповідно переліку внесено наступні транспортні засоби: автомобіль Mercedes-Benz Econic 2628, реєстраційний номер ВС6524НХ, 2013 року випуску, який відповідно до наданих в складі конкурсної пропозиції договору купівлі-продажу №2142/2026/6189264 транспортного засобу від 28.05.2026 року був придбаний 28.05.2026 року та згідно свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу СТЕ №389596 зареєстрований 28.05.2026 року; Зазначені транспортні засоби були включені до переліку раніше дати набуття права власності на них. Таким чином, встановлено факт подання недостовірної інформації щодо наявності у користуванні (власності) зазначених транспортних засобів станом на дату укладання Додаткової угоди №1 від 22.05.2026 року до Договору №75/25 про надання інформаційних послуг з моніторингу автотранспорту на території України від 30.12.2025 року

Під час аналізу документів конкурсної пропозиції учасника виявлено факт подвійного використання (дублювання) спецтехніки для різних територіальних громад, що ставить під сумнів можливість виконання зобов'язань. Так, згідно з Договором №63 про надання послуги з видалення (захоронення) змішаних побутових відходів (змішані), укладеним із КП «Покуття-Комунальник» від 29.08.2025 року (термін дії — до 31.12.2026 року), передбачено захоронення відходів, що утворюються на території Снятинської міської територіальної громади. Водночас у Додатку №1 до цього Договору (перелік транспортних засобів) зазначено автомобіль Mercedes-Benz Econic 2629, реєстраційний номер АТ1239ІН,  2013 року випуску. Цей же автомобіль (Mercedes-Benz Econic 2629, р.н. АТ1239ІН) одночасно заявлений цим учасником у складі конкурсної пропозиції для забезпечення безперебійної експлуатації спецтехніки на об’єктах конкурсу в Коломийській міській територіальній громаді. Учасник заявляє один і той самий транспортний засіб для одночасного виконання зобов’язань у двох різних і територіально віддалених громадах (Снятинській та Коломийській) протягом одного й того самого часового періоду. Оскільки автомобіль не може одночасно перебувати та виконувати роботи за двома різними чинними договорами в різних громадах, учасником належним чином не підтверджено спроможність забезпечення безперебійного надання послуг та реальну наявність необхідної кількості матеріально-технічної бази для об'єкта конкурсу в Коломийській міській ТГ.


2. ТОВ «УКРВТОРРЕСУРСИ-БУКОВИНА» у зв’язку з тим, що конкурсні пропозиції подано не в повному обсязі, що передбачений конкурсною документацією і встановленням  факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.  Зокрема за об”єктами конкурсу 1,2,3,4,5:

-У довідці про наявний спеціалізований транспорт для миття контейнерів  зазначено сміттєвоз SCANIA CE 5273 BH, обладнаний спеціалізованим устаткуванням для миття та дезінфекції контейнерів, однак у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу відсутні відомості про його переобладнання.Відповідно до ст. 32 Закону України «Про дорожній рух» та п. 33 і абз.8 п.33 «Порядку державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів», затвердженого Постановою КМУ № 1388, переобладнання ТЗ (зокрема зміна типу кузова або встановлення спеціальних пристроїв) потребує обов'язкового отримання документів про відповідність (сертифіката) та подальшої перереєстрації ТЗ в територіальних сервісних центрах МВС (МРЕВ) протягом 10 діб. Жодних документів від уповноваженого органу про погодження переобладнання чи оновленого свідоцтва про реєстрацію ТЗ із відповідною відміткою учасником не надано. Учасником надано реєстраційні документи, які повністю спростовують заявлені технічні характеристики автомобіля SCANIA (р.н. CE5273BH). Самостійне встановлення обладнання для миття контейнерів без належної перереєстрації в органах МВС України (МРЕВ) позбавляє документ юридичної сили в частині ідентифікації ТЗ як спеціалізованого. Вимогу конкурсної документації щодо підтвердження відповідного виду спецтехніки не виконано. 

3. ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» у зв’язку з тим, що конкурсні пропозиції подано не в повному обсязі, що передбачений конкурсною документацією і встановленням  факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.  Зокрема за об”єктами конкурсу 1,2,3,4,5: 

-Під час перевірки конкурсної пропозиції ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» виявлено відсутність обов'язкового документа, виданого уповноваженим державним органом. Відповідно до вимог конкурсної документації, учасник мав надати Довідку Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості за платежами, дійсну на момент розкриття конкурсних пропозицій. Натомість у складі поданих документів зазначена довідка повністю відсутня. На заміну офіційного документа учасником надано власний Лист-роз’яснення №545-Т від 22.05.2026 року «Щодо відсутності довідки з Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за платежами до Пенсійного фонду України». Тобто учасник замінив офіційне підтвердження від державного органу власним інформаційним листом, у якому лише констатує факт відсутності довідки. Лист-роз'яснення від юридичної особи (учасника конкурсу) не є взаємозамінним документом і не може замінити офіційну довідку, видану ПФУ. Учасником не підтверджено належним чином відсутність заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України, що свідчить про надання документів не в повному обсязі та є прямим порушенням умов конкурсу.

-Під час перевірки фінансових документів конкурсної пропозиції учасника виявлено приховування тексту у штатному розписі. У наданому Штатному розписі станом на 01.04.2026 року у графах «посадові оклади», «надбавки за шкідливі умови праці» та «місячний фонд заробітної плати» наявні візуальні виправлення шляхом приховування первинного тексту, виконані з порушенням встановленого нормативного порядку внесення змін до фінансових документів. Зазначений дефект унеможливлює однозначне та беззаперечне встановлення первинних даних документа, визначення реального розміру фонду оплати праці працівників. Наданий учасником штатний розпис містить ознаки механічного втручання в текстово-цифрові дані, є неналежно оформленим фінансовим документом та не може вважатися об'єктивним підтвердженням відповідності критерію фінансового чи кадрового забезпечення конкурсної пропозиції.

-У Довідці щодо фактичної наявності працівників для забезпечення безперебійної експлуатації спецтехніки №548-Т від 22.05.2026 року некоректно зазначено дати видання наказів про прийняття працівників на роботу. Наведені у довідці календарні дати суперечать фактичним датам, вказаним у завірених копіях наказів про прийняття на роботу, що надані у складі цієї ж конкурсної пропозиції.Наявність суперечливих даних та розбіжностей між довідкою учасника та первинними кадровими документами свідчить про неналежне оформлення конкурсної пропозиції. Через дефект ідентифікації розпорядчих документів відомості про правові підстави залучення персоналу для безперебійної експлуатації спецтехніки вважаються належним чином не підтвердженими.

-У довідці-розрахунку щодо наявних транспортних засобів спеціального призначення для забезпечення перевезення побутових відходів №553/1-Т від 22.05.2026 року графи заповнені з порушенням логіки та вимог конкурсної документації, а безпосередній розрахунок спроможності перевезення відходів не виконано взагалі. Відсутність розрахункових даних унеможливлює перевірку та оцінку технічного потенціалу учасника. Вимогу щодо документального й розрахункового підтвердження спроможності забезпечення безперебійного вивезення відходів не виконано.

-У довідці-характеристиці транспортних засобів спеціального призначення №554-Т від 22.05.2026 року (об’єкти конкурсів 2,3,4,5) встановлено розбіжності у найменуваннях, марках та моделях транспортних засобів. Таким чином, подана інформація щодо складу та характеристик транспортних засобів не є узгодженою з фактичними даними, що унеможливлює її належну ідентифікацію та підтвердження відповідності заявленим вимогам.

-У поданих завірених копіях журналів щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв та вантажників зафіксовано контроль водіїв та вантажників у період з 00:20 год. до 21:00 год. Водночас, відповідно до кадрової Довідки про наявність працівників №548-Т від 22.05.2026 року, офіційний робочий день усього персоналу (включно з медичним працівником) триває виключно з 08:00 год. до 17:00 год. Оскільки після 17:00 год. та до 08:00 год. медичний працівник згідно із затвердженим графіком відсутній на робочому місці й не має правових підстав виконувати свої обов'язки, проведення оглядів у цей час є юридично та технічно неможливим. Зазначений факт доводить, що належний щозмінний контроль водіїв та вантажників фактично не здійснюється, а записи у журналах мають формальний характер і суперечать вимогам Спільного наказу МОЗ та МВС України № 65/80 від 31.01.2013 р. «Про затвердження Положення про медичний огляд водіїв транспортних засобів». Учасником надано взаємовиключні та суперечливі відомості, що свідчить про надання недостовірної інформації в розрізі організації безпеки праці. Вимогу конкурсної документації щодо належного, правового та беззаперечного підтвердження умов для безперебійної і безпечної експлуатації спецтехніки не виконано.


4. ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ» за об'єктом конкурсу 3 у зв’язку з встановленням  факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.  Зокрема:

-Під час перевірки документів конкурсної пропозиції ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ» виявлено суттєві розбіжності між заявленими технічними характеристиками. У Довідці-розрахунку про наявні транспортні засоби спеціального призначення №28/23 від 28.05.2026 року та в пункті 5 Довідки-характеристики транспортних засобів спеціального призначення №28/26 від 28.05.2026 року учасником зазначено модель орендованого автомобіля як Mercedes-Benz 2832L. Проте, відповідно до правовстановлюючих та реєстраційних документів, наданих у складі цієї ж пропозиції, а саме: Договору найму (оренди) транспортного засобу, зареєстрованого в реєстрі за №6241 від 03.09.2022 року; Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії СТТ №711141; Протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу №01319-02845-25 від 29.09.2025 року, фактичною, юридично підтвердженою та правильною назвою моделі вказаного автомобіля є Mercedes-Benz 2532L. ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ» у складі конкурсної пропозиції надано недостовірну інформацію щодо ключових технічних характеристик транспортного засобу. Зазначення моделі з більшою тоннажністю (2832L замість 2532L) безпосередньо впливає на розрахунок спроможності перевезення обсягів відходів на території Коломийської міської територіальної громади, викривляє технічний потенціал учасника та є підставою для відхилення конкурсної пропозиції у зв'язку з констатацією факту подання недостовірних відомостей».


СЛУХАЛИ:


Миколу Андрусяка - голову комісії, який  запропонував відхилити конкурсні пропозиції ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ»,ТОВ «УКРВТОРРЕСУРСИ-БУКОВИНА», ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» за об’єктами конкурсу 1,2,3,4,5; ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ» за об’єктом конкурсу 3.


Голосували:

«ЗА»   ?

7

«ПРОТИ» -        

0

«УТРИМАЛИСЬ»  ?

0

ВИРІШИЛИ: відхилити конкурсні пропозиції ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ», ТОВ «УКРВТОРРЕСУРСИ-БУКОВИНА», ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» за об’єктами конкурсу 1,2,3,4,5; ТОВ «МАКС КЛІН СІТІ» за об’єктом конкурсу 3.


Голова комісії                        __________________        Микола АНДРУСЯК

 

Заступник голови комісії         ­­­­­__________________        Уляна КАЛИНЯК

 

Секретар комісії                   __________________  ­­         Тетяна ВАСКУЛ

  

Члени комісії:

__________________ Алла ГАЛАЙЧУК               __________________ Славомир ЗУМЕР

 

__________________  Михайло МИКИТЮК        __________________ Марта ОЛЕКСЮК



Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                               Микола АНДРУСЯК



Додатки:



2011-2026 © Всі права застережено.