НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 01 жовтня 2020 року
 Розпорядження міського голови  "Про деякі питання запобігання та виявлення корупції..."  № 417-р від 06.12.2019р. 
Документ №417-р від 06.12.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про деякі питання запобігання та виявлення корупції
Розпорядження міського голови  №356-р від 31.10.2017р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.12.2019УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 06.12.2019р.  № 417-р
 

Про деякі питання запобігання та виявлення корупції


       Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 «Питання запобігання та виявлення корупції» (із змінами), з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання корупції:


1. Визначити СЕНЮК Світлану Михайлівну, начальника відділу з питань контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення міської ради, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в апараті міської ради, а також щодо керівників комунальних підприємств, установ, організацій, закладів, які призначені на посаду міським головою.

2. Визначити ПАШАНЮК Ольгу Михайлівну начальника організаційного відділу міської ради, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції щодо депутатів міської ради.

3. У разі відсутності Сенюк С.М. обов'язки уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті міської ради, а також щодо керівників комунальних підприємств, установ, організацій, закладів, які призначені на посаду міським головою виконує Пашанюк О.М. У разі відсутності Пашанюк О.М. – обов’язки уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції щодо депутатів міської ради виконує Сенюк С.М.

4. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в міській раді (додається).

5. Керівникам  структурних підрозділів (з статусом юридичної особи), комунальних підприємств, установ, організацій, закладів визначити власними розпорядчими документами уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції і затвердити Положення про неї.

6. Особам визначеним в п.1 та п.2 даного розпорядження керуватись Положенням, затвердженим цим розпорядженням.

7. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 31.10.2017р. № 356-р «Про деякі питання запобігання та виявлення корупції».

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради О.Романюка та керуючого справами виконкому міської ради Т.Кухтара.
Міський голова                                                                                            Ігор СлюзарДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.