НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Вівторок, 23 червня 2026 року
Повязані документи
Про внесення змін до рішення міської ради від 30.10.2025 року №4685-65/2025 "Про підвищення заробітної плати та преміювання працівників закладів дошкільної освіти
Коломийської міської територіальної громади"
Рішення міської ради №4976-67/2026 від 29.01.2026р. Внесено зміни в інший нормативний акт
Історія документа
Історії немає
Публікації документа
03.11.2025
Про підвищення заробітної плати та преміювання працівників закладів дошкільної освіти Коломийської міської територіальної громади |
З метою підвищення соціального захисту працівників закладів дошкільної освіти, забезпечення гідного рівня оплати праці, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
в и р і ш и л а:
1. Встановити щомісячну премію педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти Коломийської міської територіальної громади (вихователям, асистентам вихователя, практичним психологам, учителям-логопедам, учителям-дефектологам, музичним керівникам, інструкторам із фізкультури, учителям англійської мови, керівникам гуртків та іншим педагогічним працівникам) у розмірі 30 відсотків посадового окладу.
2. Управлінню освіти Коломийської міської ради провести розрахунки щодо необхідних сум зазначених у пункті 1 цього рішення та передбачити фінансування цих премій за рахунок коштів бюджету Коломийської міської територіальної громади у 2026 році (Роксолана ПАРТЕЙ).
3. Рішення набирає чинності з 1 січня 2026 року.
4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Юлію ТИМКІВ.
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (Ігор КОСТЮК), постійній комісії з питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров’я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (Ростислав ПЕТРУНЯК).
Міський голова Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ