НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 26 травня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про добровільне приєднання Воскресинцівської сільської ..."  № 3215-39/2018-39 від 22.11.2018р. 
Документ №3215-39/2018 від 22.11.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.11.2018 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(39  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 22.11.2018р.  № 3215-39/2018-39
 

Про добровільне приєднання

Воскресинцівської сільської

територіальної громади до

Коломийської міської

об’єднаної територіальної громади        


Керуючись ч. 6 ст. 82 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ч. 3 розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення», ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

       

1. Добровільно приєднати Воскресинцівську сільську територіальну громаду села Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області до Коломийської міської об’єднаної територіальної громади.

2. Затвердити план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади, додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини, законності та правопорядку.Міський голова                                                                                                                    І.СлюзарЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

від 22.11.2018 р.

№ 3215-39/2018ПЛАН
організаційних заходів щодо добровільного приєднання

територіальної громади


  1. Провести попередні розрахунки обсягу доходів та видатків Коломийської міської об’єднаної територіальної громади, в тому числі кошторис витрат на утримання виконавчого апарату ради об’єднаної територіальної громади після приєднання.
  2. Здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету органу місцевого самоврядування, що приєднується.
  3. Розробити у відповідності до чинного законодавства проект організаційної структури виконавчих органів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади.
  4. Здійснити моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади органу місцевого самоврядування, що приєднується.
  5. Проаналізувати стан, потреби та підготувати пропозиції щодо розміщення структурних підрозділів чи їх представників та державних органів на території громади, що приєднується.
  6. Розробити проект плану транспортної мережі обслуговування жителів сільської територіальної громади, що приєднується.  
  7. Опрацювати план можливих заходів щодо працевлаштування вивільнених працівників відповідно до чинного трудового законодавства.
  8. Підготувати проект положення про старосту.
  9. Підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.
  10. Проаналізувати обсяг повноважень Коломийської об’єднаної територіальної громади після приєднання та підготувати пропозиції щодо потреб у кадровому забезпеченні.


2011-2019 © Всі права застережено.