НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 20 січня 2020 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про хід виконання заходів щодо реалізації в м. Коломия ..."  № 2 від 04.01.2012р. 
Документ №2 від 04.01.2012р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.01.2012УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 04.01.2012р.  № 2
 

Про хід виконання заходів щодо реалізації в м. Коломия державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психо-тропних речовин та прекурсорів


       Заслухавши інформацію про хід виконання заходів щодо реалізації в м.Коломия державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, виконком міської ради                             

вирішив:


1. Інформацію про хід виконання заходів щодо реалізації в м. Коломия державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів взяти до уваги.

2. Затвердити заходи щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012 – 2015 роки (додаються).

3. Відділам і управлінням міської ради при поданні фінансовому управлінню міської ради бюджетного запиту на наступні 2013-2015 роки врахувати потребу в коштах на реалізацію заходів.

4. Коломийському МВ УМВС (Ілюк О.С.), центральній районній лікарні (Садов’як І.Д.), управлінню освіти міської ради (Грицан М.М.), відділу в справах молоді та спорту міської ради (Колесник В.Л.), службі у справах дітей міської ради (Івахнюк І.В.), відділу культури та туризму міської ради (Мандрусяк У.І.) щорічно до 10 листопада інформувати відділ у справах молоді та спорту про проведену роботу щодо виконання даного рішення.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання даного рішення покласти на відділ у справах молоді та  спорту (Колесник В.Л.).

6. Рішення виконкому від 16.12.2003 р. № 431 «Про хід виконання заходів щодо реалізації в м. Коломия державної політики у сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів» зняти з контролю.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови І.Граділя.


Міський голова                                                                                                        І. Слюзар

Затверджено

рішенням виконавчого комітету

міської ради

від 04.01.2012р.2Заходи

щодо виконання Концепції реалізації державної політики

у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

на 2012–2015 роки


1. Систематичне проведення із залученням громадськості міжвідомчих нарад, круглих столів, семінарів з метою організації дієвої взаємодії та обміну інформацією у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Коломийський МВ УМВС,

служба у справах дітей міської ради,

відділ у справах молоді та спорту міської ради 

Протягом 2012-2015 рр.

2. Проводити комплексні оперативно-профілактичні операції “Мак” з метою виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель, недопущення їх незаконного витоку та перекриття каналів збуту наркосировини з нелегальних посівів.

Коломийський МВ УМВС

Протягом 2012-2015 рр.

3. Проводити перевірки розважальних закладів та місць проведення дозвілля з метою припинення фактів торгівлі або вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин, а також профілактичні рейди “Вулиця”, “Вокзал”, “Канікули” з метою запобігання виникненню негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі.

Коломийський МВ УМВС,

служба у справах дітей міської ради,

відділ у справах молоді та спорту міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

4. З метою пропаганди здорового способу життя та запобіганню поширення наркоманії активізувати роботу в навчальних закладах міста шляхом проведення тренінгів, інтерактивних лекцій з учнівською молоддю.

Управління освіти міської ради,

кабінет санпросвіти ЦРЛ, 

відділ у справах молоді та спорту міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

5. Продовжувати роботу в навчальних та позашкільних установах по попередженню вживання наркотичних речовин та алкогольних напоїв учнями шкіл міста, по впровадженню інформаційно-просвітницької програми для здобуття знань та формування у дітей шкільного віку психологічного імунітету. Активізувати роботу шкіл по програмі «Рівний-рівному».

Управління освіти  міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

6. Спільно з органами учнівського самоврядування та батьківської громадськості налагодити роботу щодо дітей з девіантною поведінкою; забезпечити максимальне охоплення дітей цієї категорії гуртковою роботою, спортом, різними видами мистецької позашкільної роботи.

Управління освіти міської ради,

служба у справах дітей міської ради,

кримінальна міліція у справах дітей МВ УМВС

Протягом 2012-2015 рр.

       7. Проводити роботу з неблагополучними сім'ями, здійснювати соціальний супровід дітей, батьки яких схильні до вживання токсичних, алкогольних, наркотичних речовин.

Управління освіти міської ради,

центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

8. Проведення обстежень приміщень, перевірки рівня їх укріпленості, наявності охорони, осіб, допущених до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами.

Коломийський МВ УМВС

Протягом 2012-2015 рр.

9. Організовувати і проводити із залученням громадськості інформаційно-просвітницькі та культурно-мистецькі акції (книжкові та художні виставки, фотовиставки, фестивалі, конкурси, концерти, тощо), спрямовані на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Відділ культури та туризму міської ради,

управління освіти міської ради,

відділ у справах молоді та спорту міської ради 

Протягом 2012-2015 рр.

10. Розповсюдження, тиражування, розроблення та видання інформаційно-просвітницьких матеріалів (буклетів, плакатів, пам’яток, посібників) щодо формування у дітей та молоді негативного ставлення до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також розміщення зовнішньої реклами в громадських місцях, засобах масової інформації та на транспорті.

Відділ  культури та туризму міської ради,

управління освіти міської ради,

відділ у справах молоді та спорту міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

11. Сприяння висвітленню в місцевих засобах масової інформації питань протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Коломийський МВ УМВС,

відділ культури та туризму міської ради

Протягом 2012-2015 рр.

12. Рекламувати доступність анонімного консультування і лікування з приводу наркотичної залежності. Через службу соціально-профілактичної роботи забезпечувати надання соціальних послуг залежним особам та їх оточенню.

Наркокабінет ЦРЛ,

центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради

Протягом 2012-2015 рр.2011-2020 © Всі права застережено.