НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 22 лютого 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  " Про поховання померлих одиноких громадян, осіб без пев..."  № 111 від 29.05.2018р. 
Документ №111 від 29.05.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

02.06.2018УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 29.05.2018р.  № 111
 

Про поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких  відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про поховання та похоронну справу», Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №193  «Необхідний мінімальний перелік вимог щодо порядку організації поховання і ритуального обслуговування населення», з метою забезпечення на території м. Коломиї належного поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів, достойного ставлення до тіла померлого та запобігання випадкам не поховання померлих, виконавчий комітет міської ради


вирішив:

       1. Організацію поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, осіб, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених, невпізнаних трупів, у разі відсутності родичів або осіб чи установ, які можуть взяти на себе організацію поховання, покласти на комунальне підприємство «Коломийська міська ритуальна служба».

       2. Департаменту соціальної політики міської ради (Л.Яремчук) забезпечити оплату комунальному підприємству «Коломийська міська ритуальна служба» за надані ритуальні послуги щодо поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів за рахунок коштів міського бюджету на підставі документів про фактичні витрати на поховання, відповідно до встановлених тарифів на ритуальні послуги, затверджених рішенням виконкому міської ради від 25.07.2017 р. № 162.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови С.Коцюра та заступника міського голови Б. Федорука.Міський голова                                                                                                          І. Слюзар2011-2019 © Всі права застережено.