НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 27 січня 2022 року
 Розпорядження міського голови  "Про проведення конкурсу на краще новорічне оформлення д..."  № 463-р від 15.12.2021р. 
Документ №463-р від 15.12.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2021УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 15.12.2021р.  № 463-р
 Про проведення конкурсу на краще новорічне оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської територіальної громади «Новий рік – у кожний двір»


З метою залучення мешканців до святкового оформлення дворів, прибудинкових територій та формування привабливого зовнішнього вигляду житлових масивів Коломийської міської територіальної громади під час новорічних свят, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Провести конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської  територіальної громади «Новий рік – у кожний двір», з дотриманням умов карантинних обмежень.

2. Затвердити Положення про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» (додається).

3. Координацію робіт за проведенням конкурсу на краще новорічне оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» покласти на управління культури міської ради (Станіслав БАЛАНОВИЧ).

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МЕЛЬНИЧУКА.Міський голова                                                                                Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження міського голови

від 15.12.2021 р. № 463-рПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської територіальної громади «Новий рік – у кожний двір»


1. Загальні положення


1.1. Положення про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської  територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» (далі – Конкурс) визначає єдині вимоги щодо організації проведення та визначення переможця.


2. Мета Конкурсу


2.1. Метою Конкурсу є формування привабливого зовнішнього вигляду житлових масивів та створення святкової атмосфери для мешканців Коломийської міської об’єднаної територіальної громади в період проведення новорічних та різдвяних свят.

     

3. Умови проведення Конкурсу


3.1. Термін проведення: з 15.12.2021 по 30.12.2021 року.

3.2. В конкурсі можуть приймати участь представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово будівельних кооперативів та власники житлових багатоквартирних будинків, які знаходяться на території Коломийської міської територіально громади.


4. Критерії участі у Конкурсі


Критерії участі у конкурсі:

4.1. Оригінальність ідеї, дизайн та тематичність оформлення;

4.2. Загальне святкове оформлення об’єкта та прилеглої території (використання світлових елементів, оздоблювальних матеріалів та прикрас, тощо);

4.3. Поєднання новорічних ідей з використанням логотипу «Коломия єднає».5. Порядок проведення Конкурсу


5.1. Заявки щодо кращого оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської  територіальної громади подаються онлайн за посиланням «https://forms.gle/4gxdHC2iypukhgPk9».

5.2. Усі заявки для участі в Конкурсі приймаються до 16-ої години 30 грудня 2021 року.

5.3. Переможці Конкурсу визначаються шляхом відкритого голосування на офіційній сторінці міської ради в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/», яке відбуватиметься з 01.01.2022 року по 04.01.2022року, згідно підрахунку кількості вподобань. 

5.4. Три учасника Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість голосів, на рейтинговій основі, будуть визначені переможцями.

5.5. Конкурсні пропозиції, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть критеріям конкурсу, до участі не допускаються.


6. Нагородження переможців Конкурсу

6.1. Повідомлення про результати проведення Конкурсу будуть опубліковані на офіційних сторінках та на вебсайті Коломийської міської ради, та в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/».

6.2. Переможці Конкурсу нагороджуються різдвяними подарунковими наборами та відзнаками міського голови.

6.3. Після оголошення переможців Конкурсу, фото об’єктів переможців буде опубліковано на офіційному сайті Коломийської міської ради, соціальних мережах та місцевих засобах масової інформації.Начальник управління культури

міської ради                                                                                             Станіслав БАЛАНОВИЧ
2011-2022 © Всі права застережено.