НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 27 січня 2022 року
 Розпорядження міського голови  "Про проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об"..."  № 462-р від 15.12.2021р. 
Документ №462-р від 15.12.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2021УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 15.12.2021р.  № 462-р
 

Про проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою»З метою підвищення рівня туристичної привабливості, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей Коломийської міської територіальної громади під час новорічних та різдвяних свят, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Провести конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою», з дотриманням умов карантинних обмежень.

2. Затвердити Положення про конкурс на краще оформлення вітрин, об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою» (додається).

3. Координацію робіт за проведенням конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою» покласти на управління культури міської ради (Станіслав БАЛАНОВИЧ).

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МЕЛЬНИЧУКА.
Міський голова                                                                                Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження міського голови

від 15.12.2021 р.  № 462-рПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою»


1. Загальні положення

    1. Положення про конкурс на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення «Вітражі новорічного настрою» (далі – Конкурс) визначає єдині вимоги щодо організації проведення та визначення переможця.


2. Мета Конкурсу

2.1. Метою Конкурсу є підвищення рівня туристичної привабливості, естетичної виразності вітрин об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування населення, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей Коломийської міської територіальної громади в період проведення новорічних та різдвяних свят.


3. Умови проведення Конкурсу

3. 1. Термін проведення: з 15.12.2021 по 30.12.2021 року.

3.2. В Конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи - суб’єкти господарської діяльності незалежно від форм власності, у віданні яких є заклади сфери торгівлі, послуг, ресторанного господарства та побутового обслуговування, які знаходяться на території Коломийської міської  територіальної громади.


4. Критерії участі у Конкурсі

Критерії участі у конкурсі:

4.1. Стан рекламної вивіски та фасаду об’єкта;

4.2. Оригінальність ідеї, дизайн та тематичність оформлення вітрини;

4.3. Загальне святкове оформлення об’єкта та прилеглої території (використання світлових елементів, оздоблювальних матеріалів)

Загальне святкове оформлення об’єкта та прилеглої території (використання світлових елементів, оздоблювальних матеріалів та прикрас, тощо);

4.4. Поєднання новорічних ідей з використанням логотипу «Коломия єднає».

5. Порядок проведення Конкурсу

5.1. Заявки щодо кращої оформленої новорічної різдвяної вітрини  закладу подаються онлайн за посиланням «https://forms.gle/GvnDUPTgzFp7MLF16».

5.2. Усі заявки для участі в Конкурсі приймаються до 16-ої години 30 грудня 2021 року.

5.3. Переможці Конкурсу визначаються шляхом відкритого голосування на офіційній сторінці міської ради в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/», яке відбуватиметься з 01.01.2022 року по 04.01.2022 року, згідно підрахунку кількості вподобань. 

5.4. Три учасника Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість голосів, на рейтинговій основі, будуть визначені переможцями.

5.5. Конкурсні пропозиції, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть критеріям конкурсу, до участі не допускаються.


6. Нагородження переможців Конкурсу

6.1. Повідомлення про результати проведення Конкурсу будуть опубліковані на офіційних сторінках та на вебсайті Коломийської міської ради, та в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/».

6.2. Переможці Конкурсу нагороджуються різдвяними подарунковими наборами та відзнаками міського голови.

6.3. Після оголошення переможців Конкурсу фото об’єктів переможців буде опубліковано на офіційному сайті Коломийської міської ради, соціальних мережах та місцевих засобах масової інформації.

Начальник управління культури

міської ради                                                                                             Станіслав БАЛАНОВИЧ
2011-2022 © Всі права застережено.