НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 27 січня 2022 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення тарифу на виробництво та постачання ..."  № 350 від 07.12.2021р. 
Документ №350 від 07.12.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.12.2021УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 07.12.2021р.  № 350
 

Про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії ТОВ «Європейська енергетична компанія Прикарпаття»


Розглянувши документи товариства з обмеженою відповідальністю «Європейська енергетична компанія Прикарпаття» щодо встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії, відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року №239, показника середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів, її транспортування та постачання по Івано-Франківській області, розрахованого та опублікованого Державним агенством з енергоефективності та енергозбереження України від 24.09.2021р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1.        Для виконання договірних зобов’язань щодо забезпечення теплопостачання установ і закладів Коломийської міської територіальної громади, встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Європейська енергетична компанія Прикарпаття» тариф на виробництво та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерелах енергії, на рівні 1 910,74 грн/Гкал (без ПДВ).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Європейська енергетична компанія Прикарпаття» забезпечити доведення до споживачів письмово або в засобах масової інформації про зміну тарифу в порядку, встановленому законодавством.

3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення, але не пізніше п`яти робочих днів з дня його прийняття.

4.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира ГРИГОРУКА.
Міський голова                                                                     Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2022 © Всі права застережено.