НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 06 грудня 2021 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про переведення прийомної сім"ї у статус дитячого будин..."  № 340 від 16.11.2021р. 
Документ №340 від 16.11.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.11.2021УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 16.11.2021р.  № 340
 

Про переведення прийомної сім’ї у статус дитячого будинку сімейного типу та довлаштування чотирьох малолітніх дітей


       Розглянувши звернення ____, з метою поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення більш повного захисту їхніх прав та інтересів, враховуючи висновок служби у справах дітей Коломийської міської ради та рішення комісії з питань захисту прав дитини, відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 564, Положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 565 та наказу Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини від 18.06.2008 року № 82 «Про удосконалення роботи служб у справах дітей щодо розвитку сімейних форм виховання», виконавчий комітет міської ради

вирішив:

       1. Перевести з 18.11.2021 року прийомну сім'ю  ___, в якій виховуються неповнолітній ___, 20.11.2003 року народження, та малолітні ___, 15.12.2010 року народження і ___, 16.10.2016 року народження, в статус дитячого будинку сімейного типу.

       2. Влаштувати з 18.11.2021 року на виховання і спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу ____, які проживають за адресою: вулиця ___, Коломийської територіальної громади, Івано-Франківської області 4 малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування ___, 08.11.2008 року народження, ____, 21.12.2012 року народження, ___, 07.03.2014 року народження, які тимчасово перебувають в Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області, та ____, 19.09.2019 року народження, яка тимчасово перебуває у КНП «Івано-Франківський обласний будинок дитини» Івано-Франківської обласної ради (місто Надвірна).

3. Забезпечити функціонування дитячого будинку сімейного типу родини ____ на території міста Коломиї в житловому будинку за адресою: місто Коломия, вул. ____з 22 листопада 2021 року (на час існування дитячого будинку сімейного типу).

4. Коломийському міському голові Богдану Станіславському укласти договір про передачу в користування житлового будинку та земельної ділянки по вулиці ___ в місті Коломиї, що перебувають у власності міської ради.

5. На батьків вихователів ___ відповідно до пункту 19 постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року № 564, покладається персональна відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток вихованців.

Батьки-вихователі ____ повинні забезпечити дітей місцем для проживання до досягнення ними повноліття.

Батьки-вихователі зобов’язуються один раз на два роки проходити навчання в Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб.

       6. Службі у справах дітей міської ради (Ігор Івахнюк):

       6.1. Підготувати проект договору про влаштування малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу ____.

       6.2. Здійснювати контроль за виконанням договору, а також за умовами проживання та виховання дітей.

       6.3. Щороку готувати звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей у дитячому будинку сімейного типу.

7. Єдиному центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї (Ірина Трачук):

7.1. Забезпечити соціальний супровід, надання комплексу соціальних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячого будинку сімейного типу.

7.2. Подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічну інформацію про ефективність функціонування дитячого будинку сімейного типу.

8. Департаменту соціальної політики міської ради (Людмила Яремчук):

8.1. Призначити і виплачувати державну соціальну допомогу на дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування грошове забезпечення батькам-вихователям у межах видатків, передбачених у державному бюджеті;

8.2. Забезпечувати дітей щорічним пільговим оздоровленням.

9. Комунальному некомерційному підприємству Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Марія Буртик):

9.1. Забезпечити проходження двічі на рік дітьми медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ними.

9.2. Подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дітей, дотримання батьками-вихователями рекомендацій лікаря.

10. Коломийському відділу поліції ГУНП України в Івано-Франківській області (Андрій Тимків) подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічний звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дітей та батьків-вихователів.

11. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради від 19.10.2021 року № 302 “Про утворення прийомної сім'ї та передачу на виховання і спільне проживання неповнолітнього та двох малолітніх дітей”.

12. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця - службу у справах дітей міської ради.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Олега Токарчука.
Міський голова                                                                           Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.