НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 06 грудня 2021 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про встановлення тарифу на виробництво теплоаої енергії..."  № 307 від 19.10.2021р. 
Документ №307 від 19.10.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП "Коломиятеплосервіс"
Рішення виконавчого комітету  №210 від 07.10.2020р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.10.2021УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 19.10.2021р.  № 307
 

Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП „Коломиятеплосервіс”


Розглянувши заяву комунального підприємства „Коломиятеплосервіс”, відповідно до Закону України „Про теплопостачання”, Закону України Про доступ до публічної інформації”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 вересня 2018 року № 239 „Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення”, середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів, її транспортування та постачання опублікованих Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України від 24 вересня 2021року, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

вирішив:

  1. Установити комунальному підприємству „Коломиятеплосервіс” тариф на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, які знаходяться за адресами: вул. Леонтовича, 14а, м. Коломия та вул. Лисенка, 28, м. Коломия на рівні 2158,78 грн (з ПДВ).
  2. Комунальному підприємству „Коломиятеплосервіс” забезпечити доведення до споживачів письмово або в засобах масової інформації про зміну тарифу в порядку, встановленому законодавством.
  3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення, але не пізніше п’яти робочих днів з дня його прийняття.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 07.10.2020р. № 210 „Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП „Коломиятеплосервіс”.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира ГРИГОРУКА.
Міський голова                                                                   Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.