НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 19 жовтня 2021 року
 Розпорядження міського голови  "Про проведення щорічної акції "За чисте довкілля" з бл..."  № 386-р від 12.10.2021р. 
Документ №386-р від 12.10.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.10.2021УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 12.10.2021р.  № 386-р
 

Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» з благоустрою і впорядкування території міста Коломиї та Коломийської територіальної громадиВідповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в України», «Про благоустрій населених пунктів», з метою приведення до належного санітарного стану території Коломийської територіальної громади:

1. Дотримуючись карантинних обмежень, провести толоку з 20.10.2021 року по 19.11.2021 року з благоустрою і впорядкування вулиць, площ, парків, скверів, озер, річок, дворів, прибудинкових територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територій до підприємств, установ, навчальних закладів та організацій.

2. Затвердити склад оперативного штабу по проведенню толоки з благоустрою впорядкування території:


Керівництво штабу:


Григорук

Володимир Романович

- заступник міського голови,

голова штабу

Волошенюк

Віктор Васильович

- заступник начальника-головний інженер, начальник відділу реалізації інвестиційних проектів управління комунального господарства міської ради,

заступник голови штабу

Олійник

Михайло Михайлович

-провідний спеціаліст відділу благоустрою управління комунального господарства міської ради,

секретар штабу

Члени штабу:


Баланович

Станіслав Васильович

-начальник управління культури міської ради

Бордун

Любомир Бориславович

- начальник управління освіти міської ради

Джаман

Роман Васильович

- в.о. директора комунального підприємства «Коломийська міська ритуальна служба»

Зінько

Юрій Романович

- в.о. директора комунального підприємства «Коломиятеплосервіс»

Колесник

Володимир Любомирович

- начальник відділу молоді та спорту міської ради

Мельничук

Дмитро Іванович

- начальник відділу муніципальної інспекції міської ради

Михайлищук

Василь Михайлович

- директор комунального підприємства «Зеленосвіт»

Попелюк

Михайло Богданович

- директор комунального підприємства «Полігон-Екологія»       3. Оперативному штабу забезпечити організацію та проведення робіт з благоустрою.

4. Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, медичних установ, фізичним, юридичним особам, власникам житлових будинків протягом толоки провести:

4.1. Прибирання закріплених за ними та прилеглих до їхньої власності територій, зелених зон і тротуарів разом з прилеглою до них частиною дороги шириною 1 метр, привести в належний санітарний стан прибережні захисні смуги вздовж річок, озер, автобусні зупинки, вказівні інформаційні знаки та інші елементи благоустрою.

4.2. По закінченню толоки до 25.11.2021 року подати узагальнену інформацію про результати проведення толоки в управління комунального господарства міської ради.

5. Рекомендувати громадським об’єднанням, політичним партіям, релігійним громадам провести організаційну роботу щодо залучення широких верств населення до виконання цих робіт дотримуючись карантинних обмежень.

6. Начальнику відділу комунікації та інформаційних технологій міської ради (Михайло КАЧАНСЬКИЙ) висвітлювати хід проведення толоки з благоустрою і впорядкування  території.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на управління комунального господарства міської ради (Андрій РАДОВЕЦЬ).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира ГРИГОРУКА.Міський голова                                                                             Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.