НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 19 жовтня 2021 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу комунальному підприємству "Полігон..."  № 1265-20/2021-20 від 07.10.2021р. 
Документ №1265-20/2021 від 07.10.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.10.2021 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(20  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 07.10.2021р.  № 1265-20/2021-20
 

Про надання дозволу комунальному  підприємству «Полігон Екологія» на укладання договору фінансового лізингу на придбання комунальної технікиУ зв’язку із виробничою необхідністю та з метою забезпечення стабільного функціонування і подальшого розвитку комунального підприємства «Полігон Екологія»,  відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 


в и р і ш и л а:


 1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Полігон Екологія» на укладення договору фінансового лізингу  на придбання комунальної техніки з правом довгострокового погашення та правом викупу, з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі»:

– колісний багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB модель 3CX ECO SITEMASTER з додатковим навісним  обладнанням – 1 одиниця;

 1. Визначити  наступні умови фінансового лізингу:
 • авансовий платіж  у розмірі 20 % від загальної вартості спеціальної техніки, сплачений відповідно до державної субвенції.
 • процентна ставка фінансування не більше 10,7% річних на весь період   фінансового лізингу.
 • комісійна винагорода  за управління у розмірі не більше 0,5% щомісячно від суми фінансування та комісійна винагорода  за надання фінансування у розмірі не більше 0,2% від суми фінансування;
 • вартості страхування Майна;
 • погашення лізингових платежів, які складаються з суми відшкодування вартості майна, нарахованих процентів і комісій, здійснюється щомісячно ;
 • розміри лізингових платежів визначаються згідно з умовами договору фінансового лізингу.
 1. Надати дозвіл директору КП «Полігон Екологія» ( Михайло ПОПЕЛЮК) на підписання в установленому законодавством порядку договору фінансового лізингу з уповноваженим банком та всіх витрат пов’язаних з виконанням договору фінансового лізингу.
 2. Комунальному підприємству «Полігон Екологія» здійснювати витрати, пов’язані утриманням, експлуатацією, ремонтом та технічним обслуговуванням придбаної техніки, згідно договору фінансового лізингу.
 3. Начальнику фінансового управління ( Ганна БАКАЙ) забезпечити спрямування субвенції з державного бюджету на здійснення авансових платежів за договором фінансового лізингу та передбачати в бюджеті Коломийської територіальної громади  кошти для забезпечення виконання КП «Полігон Екологія»  зобов’язань до моменту завершення договірних відносин.
 4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови Володимира ГРИГОРУКА.
 5. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (Віктор ФІТЬО) та постійній комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (Ігор КОСТЮК).Міський голова                                                                                     Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.