НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 19 жовтня 2021 року
 Рішення міської ради  "Про проведення інвентаризації земель частини забудовано..."  № 1229-19/2021-19 від 29.09.2021р. 
Документ №1229-19/2021 від 29.09.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.10.2021 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(19  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 29.09.2021р.  № 1229-19/2021-19
 

Про проведення інвентаризації земель частини забудованого кварталу


З метою забезпечення достовірності та повноти даних, встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12,  Земельного кодексу України, ст. 35, 57 Закону України “Про землеустрій”, Постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р. № 476 "Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", міська рада 


в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель частини забудованого кварталу орієнтовною площею 6 га за адресою: місто Коломия, на вулиці Юрія Шкрібляка та на вулиці Василя Атаманюка.

2. У випадку виявлення порушення законодавства у сфері використання та охорони земель звернутися до управління з контролю за використанням і охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області з клопотанням про вжиття заходів у межах їх компетенції щодо усунення виявлених порушень, повернення земельних ділянок їх власникам чи користувачам (Богдан Мондрик).

3. У випадку виявлення порушень вимог державних будівельних норм та законодавства у сфері державного архітектурно-будівельного контролю доручити відділу з питань державного-архітектурно-будівельного контролю вжити заходів щодо усунення порушень та притягнення винних осіб до відповідальності, встановленої законом (Мар’ян Домашевський).

4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Сергія Проскурняка.

5. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                  Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.