НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 24 вересня 2021 року
 Розпорядження міського голови  "Про створення та організацію роботи консультативних пун..."  № 307-р від 10.08.2021р. 
Документ №307-р від 10.08.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про утворення робочої групи з питань ефективного використання енергоресурсів в закладах бюджетної сфери
Розпорядження міського голови  №323-р від 01.09.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.08.2021УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 10.08.2021р.  № 307-р
 

Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів

з питань цивільного захисту


У відповідності до статті 42 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 р., постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. № 444 ’’Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях’’, наказу МНС України від 07.06.2011 р. № 587 ’’Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах’’, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 18.08.2017 р. № 486 ’’Про організацію роботи консультаційних пунктів’’ та з метою підвищення ефективності просвітницько-інформаційної роботи з пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, яке не зайняте у сферах виробництва та обслуговування:


1. У термін до 01 вересня 2021 року створити та обладнати консультаційні пункти з питань цивільного захисту у приміщеннях:

- управління «Центр надання адміністративних послуг», м. Коломия,        пл. Привокзальна, 2а/1;

- Корницького старостинського округу, с. Корнич, вул. Довженка, 2а;

- Саджавського старостинського округу, с. Саджавка, вул. Українська, 68;

- Шепарівцівського старостинського округу, с. Шепарівці, вул. Шевченка,і108.

2.Визначити опорним консультаційним пунктом:

-управління «Центр надання адміністративних послуг»,м.Коломия,пл.Привокзальна,2а/1;

3. Відповідальними за роботу консультаційного пункт призначити:

- начальника управління «Центр надання адміністративних послуг»

Рогулька Юрія Васильовича;

- старосту у Корницькому старостинському окрузі

Федуника Романа Михайловича;

- старосту у Саджавському старостинському окрузі

Христана Василя Васильовича;

- старосту у Шепарівцівському старостинському окрузі

Муцак Ірину Мирославівну.

4. Для забезпечення роботи на консультаційних пунктах призначити консультантів з числа працівників управління «Центр надання адміністративних послуг», загального відділу міської ради :

- адміністратора «Центр надання адміністративних послуг»

Семенчук Христину Миколаївну;

- діловода у Корницькому старостинському окрузі

Коваль Дарію Ярославівну;

- діловода у Саджавському старостинському окрузі

Христан Наталію Орестівну;        

- діловода у Шепарівцівському старостинському окрузі

Романюк Ірину Ярославівну.

5. Відповідальним за обладнання консультаційних пунктів призначити:

- начальника відділу з питань цивільного захисту Кротюка Олександра Степановича.

6. Відповідальним працівникам спільно з відділом з питань цивільного захисту міської ради і навчально-консультаційним пунктом у м. Коломиї:

- до 10 вересня розробити та подати  на затвердження Положення про консультаційний пункт з питань цивільного та погодити його з відділом з питань цивільного захисту міської ради.

- до 10 вересня обладнати приміщення консультаційних пунктів наглядною інформацією, технічними засобами навчання, зразками навчального майна, навчальною літературою, створити базу нормативно-правових актів з цивільного захисту, забезпечити та організувати роботу у відповідності з нормативно-правовими документами.

- до 10 вересня розробити необхідну документацію щодо планування та обліку роботи консультаційних пунктів, оформити дошку документації з визначенням розпорядку роботи та графіку проведення консультацій і представити  на затвердження.

- постійно підтримувати зв'язок з педагогічними працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області з питань організації роботи консультаційного пункту, видання навчальних, навчально-наочних посібників, брошур, рекомендацій, пам’яток, інформаційних матеріалів, буклетів, необхідних для задоволення потреб у самостійному вивченні населенням порядку дій у надзвичайних ситуаціях;

- розробити спільно з відділом з питань цивільного захисту міської ради заходи щодо просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед населення, порядок, форму і терміни подання звітів за проведену консультаційним пунктом роботу, надходження від нього інформації про стан безпеки, загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

7. Доведення необхідної інформації до мешканців Коломийської територіальної громади з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності здійснювати через відповідні стенди, літературу, інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту, а також шляхом безпосередніх консультацій відвідувачів пункту.

Просвітницько-інформаційну роботу здійснювати через розповсюдження серед населення різного роду пам’яток, рекомендацій, буклетів тощо.


8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Романа Остяка.


Міський голова                                                                              Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.