НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 14 червня 2021 року
 Рішення міської ради  "Про проведення інвентаризації земель в селі Саджавка..."  № 749-14/2021-14 від 20.05.2021р. 
Документ №749-14/2021 від 20.05.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.05.2021 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(14  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 20.05.2021р.  № 749-14/2021-14
 

Про проведення інвентаризації земель в селі Саджавка


З метою забезпечення достовірності та повноти даних, здійснення контролю за використанням і охороною земель, встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12, 79, 186 Земельного кодексу України, ст. 35, 57 Закону України “Про землеустрій”, Постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р. № 476 "Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", рішенням Коломийської міської ради від 06.09.2018р. № 2908-36/2018 «Про добровільне приєднання Саджавської сільської територіальної громади до Коломийської міської територіальної громади», міська рада 


в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 0,6000 га за адресою: село Саджавка, вулиця Українська, 68, із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

2. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 12,8870 га, яка розташована в с. Саджавка, урочище «Вівчареве», із цільовим призначенням землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як громадські пасовища).

3. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 25,4857 га, яка розташована в с. Саджавка, урочище «Під липниками», із цільовим призначенням землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як громадські пасовища).

4. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 9,0600 га, яка розташована в с. Саджавка, урочище «За залізницею», із цільовим призначенням землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як громадські пасовища).

5. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 4,0 га, яка розташована в с. Саджавка, урочище «Біля гор.копани», із цільовим призначенням землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як громадські пасовища).

6. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 4,9 га, 0,5 га, 1,8 га та 0,4 га, які розташовані в с. Саджавка, по вул.Українська, із цільовим призначенням землі загального користування (кладовища).

7. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 0,6 га та 0,2 га, які розташовані в с. Кубаївка, по вул.Українська, із цільовим призначенням землі загального користування (кладовища).

8. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 0,4893 га, яка розташована в с. Саджавка, по вул.Українська, із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту.

9. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 2,1457 га, яка розташована в с. Саджавка, по вул.Спортивна, із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту.

10. Надати дозвіл Коломийській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 0,2 га, яка розташована в с. Саджавка, по вул.Січових Стрільців, із цільовим призначенням землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як сквери).

11. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Сергія Проскурняка.

12. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                       Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.