НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 14 червня 2021 року
 Розпорядження міського голови  "Про утворення постійно діючої комісії по проведенню інв..."  № 201-р від 14.05.2021р. 
Документ №201-р від 14.05.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про утворення постійно діючої комісії по проведенню інвентаризації, прийому-передачі, списанню та переоцінці основних засобів (нежитлових приміщень) Коломийської міської ради та затвердження її складу
Розпорядження міського голови  №95-р від 30.03.2020р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.05.2021УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 14.05.2021р.  № 201-р
 

Про утворення постійно діючої комісії по проведенню інвентаризації, прийому-передачі, списанню та переоцінці основних засобів (нежитлових приміщень) Коломийської міської ради та затвердження її складу


Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 2 вересня 2014 року № 879, Наказом Міністерства Фінансів України від 30 вересня 2003 року № 561 (із змінами) «Про затвердження Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити постійно діючу комісію по проведенню інвентаризації, прийому-передачі, списанню та переоцінці основних засобів (нежитлових приміщень) міської ради та затвердження її складу (згідно додатку).

2. Постійно діючій комісії по проведенню інвентаризації, прийому-передачі, списанню та переоцінці основних засобів (нежитлових приміщень) міської ради проводити інвентаризацію, прийом-передачу, списання та забезпечити переоцінку нежитлових приміщень комунальної власності, які підлягають приватизації у поточному році відповідно до рішення міської ради з метою приведення їх вартості у відповідність з їх справедливою вартістю з відповідним оформленням документів згідно чинного законодавства.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 30.03.2020 року № 95-р «Про утворення постійно діючої комісії по проведенню інвентаризації, прийому-передачі, списанню та переоцінці основних засобів (нежитлових приміщень) Коломийської міської ради та затвердження її складу».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови  Олега ТОКАРЧУКА.
Міський голова                                                                                Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ


Додаток

до розпорядження міського голови

від 14.05.2021 р. № 201-р
Токарчук

Олег Володимирович

перший заступник міського голови - голова комісії


Члени комісії:


Гнатюк

Ірина Володимирівна


Джоголик

Галина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань комунального майна міської ради


провідний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності міської ради

Лазарович

Марія СвятославівнаМадерук

Роман Ігорович

начальник  відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер міської ради


начальник відділу з питань майна комунальної власності міської ради
Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                                                        Тарас КУХТАР2011-2021 © Всі права застережено.