НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 14 червня 2021 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про забезпечення функціонування прийомної сімї, яка про..."  № 113 від 27.04.2021р. 
Документ №113 від 27.04.2021р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.05.2021УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 27.04.2021р.  № 113
 

Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї, яка проживає на території Коломийської територіальної громади та обслуговується службою у справах дітей Коломийської міської радиКеруючись наказом Міністерства соціальної політики України від 03.02.2021 р. № 48 «Про затвердження Примірного порядку передання документації щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, від служб у справах дітей районних державних адміністрацій до служб у справах дітей виконавчих органів міських рад, сільських та селищних рад», Сімейним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 (із змінами) «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Забезпечити функціонування по вулиці ____ прийомної сім’ї ___ в якій виховується і проживає дитина, позбавлена батьківського піклування  ___, 22.09.2005 року народження. Неповнолітня перебуває на  первинному обліку в службі у справах дітей Коломийської міської ради з 06.08.2009 року.  Прийомна сім’я ____ створена розпорядженням голови Коломийської районної державної адміністрації від 15.07.2015 р. № 295 «Про створення прийомної сім’ї».

2. Службі у справах дітей міської ради (Ігор Івахнюк):

2.1. Підготувати проєкт договору про спільне проживання та виховання неповнолітньої ____ у прийомній сім’ї ____.

2.2. Здійснювати контроль за виконанням договору, а також за умовами проживання та виховання дитини.

2.3. Попередити прийомну маму про обов’язок дотримання нею пріоритетного права дитини, яка виховується в її сім’ї на усиновлення.

2.4. Щороку готувати звіт про стан виховання, утримання і розвиток дитини у прийомній сім’ї.

3. Єдиному центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї (Ірина Трачук):

3.1. Забезпечити соціальний супровід, надання комплексу соціальних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї.

3.2. Подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічну інформацію про ефективність функціонування прийомної сім’ї.

4. Департаменту соціальної політики міської ради (Людмила Яремчук):

4.1. Призначити і виплачувати державну соціальну допомогу на дитину, позбавлену батьківського піклування, грошове забезпечення прийомній мамі у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

4.2. Забезпечувати прийомну дитину щорічним пільговим оздоровленням.

5. Комунальному некомерційному підприємству Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Марія Буртик):

5.1. Забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за нею.

5.2. Подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічний звіт про стан здоров’я дитини, дотримання прийомною мамою рекомендацій лікаря.

6. Коломийському відділу поліції ГУНП України в Івано-Франківській області (Андрій Тимків) подавати до 01 грудня поточного року службі у справах дітей міської ради щорічний звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини та прийомної мами.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця - службу у справах дітей міської ради.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Олега Токарчука.Міський голова                                                                             Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.