НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 25 січня 2021 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою..."  № 177-4/2020-4 від 29.12.2020р. 
Документ №177-4/2020 від 29.12.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

02.01.2021 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(4  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 29.12.2020р.  № 177-4/2020-4
 


Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для індивідуального садівництва


Розглянувши звернення громадян та графічні матеріали місця  розташування земельних ділянок, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 35, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :


1. Надати  Лазаренко Андрію Євгеновичу  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0399 га, яка розташована за адресою: Садівницьке товариство «Мічурінець», масив «Дружба», садова ділянка № 10 а, для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

2. Надати  Нересниці Галині Степанівні  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0600 га, яка розташована за адресою: Садівницьке товариство «Мічурінець», масив «Довбуша-3», садова ділянка № 89,  для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

3. Надати Кулько Віталію Ігоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1088 га, яка розташована за адресою: Садівницьке товариство «Мічурінець», масив П’ядики – 1 А, садова ділянка № 44,   для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

4. Надати Стаднику Віктору Ярославовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0578 га, яка розташована за адресою: Садівницьке товариство «Мічурінець», масив П’ядики – 2, садова ділянка № 153,  для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

5. Надати Вишиванюку Василю Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1094 га, яка розташована за адресою:  Садівницьке товариство «Мічурінець», масив П’ядики – 1 А, садова ділянка № 43, для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

6. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Сергія Проскурняка.

8. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.
Міський голова                                                                                     Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ2011-2021 © Всі права застережено.