НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 19 червня 2024 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуац..."  № 275 від 22.12.2020р. 
Документ №275 від 22.12.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій
Рішення виконавчого комітету  №38 від 24.03.2020р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.12.2020УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 22.12.2020р.  № 275
 

Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуаційВідповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 14.06.2002 р. № 843 ’’Про затвердження Загального положення про спеціальну Урядову комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та об’єктового рівня’’, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.01.2017 р. № 8 ’’Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня’’, з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, в зв’язку із змінами найменувань окремих структурних підрозділів міської ради, міських установ та організацій, кадровими змінами, виконком міської ради

вирішив:

       1.Затвердити Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій  (далі – Комісія) та її склад, що додаються.

       2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – відділ з питань цивільного захисту міської ради (Олександр Кротюк).

       3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 24.03.2020 р. № 38 ’’Про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій’’.

       4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романа Остяка.
Міський голова                                                                                Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету

міської ради

від 22.12.2020 р. № 275


ПОЛОЖЕННЯ

про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій


1. Загальні положення

1. Спеціальна комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій (далі – Комісія) є координаційним органом, який утворюється рішенням виконавчого комітету міської ради у разі виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня та працює на місці події.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента і Кабінету Міністрів України, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

3. Роботою Комісії керує її голова, а у разі відсутності голови – його заступник. Голова Комісії, його заступник та персональний склад Комісії затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.

4. Періодичність, термін та місце проведення засідань Комісії визначається її головою. Рішення Комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на  засіданні членів і оформляється протоколом, що підписується головою Комісії.

5. Рішення Комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання структурними підрозділами міської ради, підприємством, установою та організацією, де виникла надзвичайна ситуація.

6. За членами Комісії на час виконання покладених на них обов’язків зберігається заробітна плата за основним місцем роботи.

7. Транспортне обслуговування членів Комісії на період надзвичайної ситуації здійснюється за рахунок міської ради, підприємства, установи та організації, де виникла надзвичайна ситуація.

8. Організація побутового обслуговування членів Комісії під час роботи в зоні надзвичайної ситуації покладається на міську раду, підприємства, установи та організації, території яких знаходяться в межах цієї зони. Члени Комісії на період проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації забезпечуються у разі потреби спеціальним одягом та засобами індивідуального захисту за рахунок  міської ради, підприємств, установ та організацій.


П. Завдання Комісії

9. Основними завданнями Комісії є:

організація виконання плану заходів щодо ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру;

формування плану заходів щодо захисту населення і територій від наслідків надзвичайної ситуації;

безпосередня організація та координація діяльності структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, пов’язаної з виконанням плану заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; забезпечення життєдіяльності постраждалого населення.


Ш. Повноваження Комісії

10. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

визначає першочергові заходи щодо проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у зоні надзвичайної ситуації;

організовує роботи з ліквідації  надзвичайної ситуації та визначає комплекс заходів щодо ліквідації її наслідків;

залучає до проведення робіт з ліквідації надзвичайної ситуації та відбудовних робіт відповідні аварійно-рятувальні, транспортні, будівельні, медичні та інші формування;

подає у разі потреби до виконавчого комітету міської ради, підприємства, установи та організації пропозиції стосовно виділення додаткових коштів для здійснення першочергових заходів щодо ліквідації надзвичайної ситуації;

       вивчає ситуацію, що склалася, та готує інформацію Управлінню з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, керівництву міської ради, підприємства, установи та організації про вжиття заходів реагування на надзвичайну ситуацію, причини її виникнення, хід відбудовних робіт;

організовує роботи, пов’язані з визначенням розміру збитків внаслідок надзвичайної ситуації, та затверджує відповідні акти;

організовує інформування населення про стан справ, наслідки та прогноз розвитку надзвичайної ситуації, хід ліквідації та правила поведінки;

організовує моніторинг стану довкілля на території, що зазнала впливу надзвичайної ситуації;

здійснює прогноз розвитку надзвичайної ситуації;

подає керівництву міської ради, підприємства, установи та організації пропозиції щодо заохочення осіб, які брали участь у розробці та здійсненні заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та проведенні відбудовних робіт;

організовує надання допомоги потерпілим та сім’ям загиблих внаслідок надзвичайної ситуації;

виконує інші функції з ліквідації надзвичайної ситуації у межах своїх повноважень.


ІУ. Права Комісії

       11. Комісія має право:

залучати у разі потреби в установленому порядку до роботи у складі Комісії працівників структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій:

давати структурним підрозділам міської ради, керівництву підприємств, установ та організацій відповідні доручення з питань, що належать до її компетенції;

утворювати у разі потреби для опрацювання окремих питань, що належать до її компетенції, робочі групи із залученням до них відповідних спеціалістів підприємств, установ та організацій за погодженням з їх керівниками.


Начальник відділу

з питань цивільного захисту

міської ради                                                                         Олександр КРОТЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету міської ради

від 22.12.2020 р. № 275


Склад

спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних ситуацій


Остяк

Роман Адамович

-заступник міського голови,

  голова комісії

Хоміцький

Павло Миколайович

-начальник   Коломийського  міськрайонного

відділу Управління Державної служби   України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області,

заступник голови комісії (за згодою)

Іванова

Надія Михайлівна

-головний спеціаліст відділу з питань  цивільного захисту міської ради

секретар комісії


Члени комісії:

Бабійчук

Володимир Іванович

- начальник дільниці мережі доступу № 317/7 Івано-Франківської філії АТ “Укртелеком” (за згодою)

Буртик

Марія Володимирівна

- директор комунального некомерційного підприємства Коломийської міської ради ’’Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги’’

Демидюк

Мирослав Васильович

-провідний інженер виробничого відділу Коломийської дільниці Надвірнянського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» (за згодою)

Ковальчук

Іван Михайлович

-начальник Коломийської міськрайонної філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (за згодою)

Колісник

Андрій Ярославович

-начальник відділу архітектури та   містобудування міської ради

Кротюк

Олександр Степанович

-начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради

Копайгоренко

Ірина Євгеніївна

-заступник начальника відділу економіки міської ради

Микитюк

Михайло Михайлович

-начальник Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (за згодою)

Наливайко

Володимир Ярославович

-начальник управління комунального господарства міської ради

Тимків

Андрій Михайлович

-начальник Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (за згодою)

Тимків

Юлія Йосипівна

заступник начальна управління освіти міської ради

Фестрига

Ігор Богданович

головний інженер філії «Коломийська» АТ  «Прикарпаттяобленерго» (за згодою)

Цибуляк

Володимир Михайлович

директор комунального підприємства «Коломияводоканал»

Циганчук

Ольга Павлівна

заступник начальника управління –начальник бюджетного відділу фінансового управління міської ради


Начальник відділу

з питань цивільного захисту

міської ради                                                                         Олександр КРОТЮК2011-2024 © Всі права застережено.