НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 28 січня 2021 року
 Розпорядження міського голови  "Про проведення конкурсу на краще новорічне оформлення д..."  № 362-р від 03.12.2020р. 
Документ №362-р від 03.12.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

07.12.2020УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 03.12.2020р.  № 362-р
 


Про проведення конкурсу на краще новорічне оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір»


   

З метою залучення мешканців до святкового оформлення дворів, прибудинкових територій та формування привабливого зовнішнього вигляду житлових масивів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади під час новорічних свят, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Провести конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір», з дотриманням умов карантинних обмежень.

2. Затвердити Положення про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» (додається).

3. Координацію робіт за проведенням конкурсу на краще новорічне оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» покласти на відділ інвестиційної політики та енергозбереження міської ради (Ірина Жолоб).

4.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Богдан СТАНІСЛАВСЬКИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження міського голови

від 03.12.2020 р. № 362-р


ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір»


1. Загальні положення

1.1. Положення про конкурс на краще новорічне оформлення  дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади «Новий рік – у кожний двір» (далі – Конкурс) визначає єдині вимоги щодо організації проведення та визначення переможця.


2. Мета Конкурсу

2.1. Метою Конкурсу є формування привабливого зовнішнього вигляду житлових масивів та створення святкової атмосфери для мешканців Коломийської міської об’єднаної територіальної громади в період проведення новорічних та різдвяних свят.

     

3. Умови проведення Конкурсу

3.1. Термін проведення: з 04.12.2020 по 25.12.2020 року.

  1. В конкурсі можуть приймати участь представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово будівельних кооперативів та власники житлових багатоквартирних будинків, які знаходяться на території Коломийської міської об’єднаної територіально громади.


4. Критерії участі у Конкурсі

Критерії участі у конкурсі:

4.1. Оригінальність ідеї, дизайн та тематичність оформлення;

4.2. Загальне святкове оформлення об’єкта та прилеглої території (використання світлових елементів, оздоблювальних матеріалів та прикрас, тощо);

4.3. Поєднання новорічних ідей з використанням логотипу «Коломия єднає».


5. Порядок проведення Конкурсу

  1. Заявки щодо кращого оформлення дворових територій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади подаються онлайн за посиланням «https://forms.gle/PevcLcDDHVCDkuMH8».
  2. Усі заявки для участі в Конкурсі приймаються до 16-ої години 25 грудня 2020 року.
  3. Переможці Конкурсу визначаються шляхом відкритого голосування на офіційній сторінці міської ради в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/», яке відбуватиметься з 28.12.2020 року по 31.12.2020року, згідно підрахунку кількості вподобань. 
  4. Три учасника Конкурсу, які наберуть найбільшу кількість голосів, на рейтинговій основі, будуть визначені переможцями.
  5. Конкурсні пропозиції, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть критеріям конкурсу, до участі не допускаються.


6. Нагородження переможців Конкурсу

  1. Повідомлення про результати проведення Конкурсу будуть опубліковані на офіційних сторінках та на вебсайті Коломийської міської ради, та в мережі фейсбук «https://www.facebook.com/kolomrada/».
  2. Переможці Конкурсу нагороджуються різдвяними подарунковими наборами та відзнаками міського голови.
  3. Після оголошення переможців Конкурсу, фото об’єктів переможців буде опубліковано на офіційному сайті Коломийської міської ради, соціальних мережах та місцевих засобах масової інформації.

Начальник відділу інвестиційної політики

та енергозбереження  міської ради                                                                       Ірина ЖОЛОБ2011-2021 © Всі права застережено.