НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 22 лютого 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про житлові питання..."  № 91 від 24.04.2018р. 
Документ №91 від 24.04.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.04.2018УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 24.04.2018р.  № 91
 

Про  житлові  питання


Розглянувши  протокол засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 13.04.2018р. № 5/2018, керуючись чинним житловим законодавством та Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


                                                   вирішив:

1. Взяти на квартирний облік за місцем проживання Миронюка Олександра Олександровича, у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'я з п'яти осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом як ветерана війни - учасника бойових дій, обліковий номер 2859.

                                  Підстава: заява  Миронюка О.О. від  31.01.2018р.

2. Взяти на квартирний облік за місцем проживання Єгорову Олену Володимирівну, у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'ю з трьох осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом як одиноку матір, обліковий номер 2860.

                                  Підстава: заява Єгорової О.В. від  02.02.2018р.

3. Взяти на квартирний облік за місцем проживання Шкварка Михайла Ярославовича, у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'я з чотирьох осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом як ветерана війни - учасника бойових дій, обліковий номер 2861.

                                  Підстава: заява  Шкварка М.Я. від  05.04.2018р.

4. Взяти на соціальний квартирний облік Білозьорову Марію Олексіївну,  у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'ю з двох осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом, як сім'ю учасника бойових дій, обліковий номер 14.

                                        Підстава: заява Білозьорової М.О. від  21.02.2018р.

         5. Взяти на соціальний квартирний облік Миронюка Олександра Олександровича, у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'ю з п'яти осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом, як учасника бойових дій та молоду сім'ю,  обліковий номер 15.

                                        Підстава: заява Миронюка О.О. від  31.01.2018р.

      6. Взяти на соціальний квартирний облік Кушнаренка Сергія Олександровича, у зв'язку з відсутністю мінімального розміру забезпечення жилою площею, сім'ю з п'яти осіб, включивши до списку осіб, які користуються правом на першочергове забезпечення житлом, як сім'ю учасника бойових дій, обліковий номер 16.

                                        Підстава: заява Кушнаренка С.О.. від  21.02.2018р.

           7.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Б. Федорука.


Міський голова                                                                                                                   І. Слюзар2011-2019 © Всі права застережено.