НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 05 серпня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 4868-65/2020-65 від 23.07.2020р. 
Документ №4868-65/2020 від 23.07.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.07.2020 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(65  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 23.07.2020р.  № 4868-65/2020-65
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок

Розглянувши звернення фізичних осіб та графічні матеріали місця розташування земельних ділянок, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 40, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :

1. Надати Мульчаку Володимиру Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0807 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Набережна, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

2. Надати Ковтунику Олександру Петровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0977 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Набережна, 1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

3. Надати Копчару Дмитру Ярославовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0709 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Набережна, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

4. Надати Бойчук Марії Юріївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Героїв АТО для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

5. Надати Альошиній Марії Степанівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0854 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Набережна, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

6. Надати Сулятицькому Андрію Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0898 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Набережна, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

7. Надати Улибіну Віталію Станіславовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0793 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Петра Ніщинського, 51 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

8. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

9. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

10. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                                  Ігор Слюзар2011-2020 © Всі права застережено.