НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 15 листопада 2019 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою..."  № 1450-20/2017-20 від 20.04.2017р. 
Документ №1450-20/2017 від 20.04.2017р. Внесено зміни
        

 
Повязані документи

Рішення міської ради  Про внесення змін у рішення Коломийської міської ради
Рішення міської ради  №3696-44/2019 від 25.04.2019р. Внесено зміни

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

24.04.2017 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(20  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 20.04.2017р.  № 1450-20/2017-20
 
  1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


Розглянувши звернення фізичних осіб та графічні матеріали місця розташування земельних ділянок, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 40, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :

1. Надати Абрам’юк Вірі Георгіївні, Абрам’юк Андрію Васильовичу, Абрам’юк Давиду Васильовичу, Абрам’юк Оресту Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0948 га по вулиці Мирона Тарнавського, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

2. Надати Симчич Володимиру Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0505 га по вулиці Дмитра Рудика, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

3. Надати Турчиняк Оксані Георгіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0190 га по вулиці Моцарта, 9/2 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

4. Надати Муратовій Галині Георгіївні, Курянській Ользі Василівні, Кізілову Юрію Степановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0634 га по вулиці Андрія Чайковського, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

5. Надати Білейчук Юрію Григоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.1000 га по вулиці Адама Міцкевича, 239 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

6. Надати Качуру Віталію Сергійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0554 га по вулиці Дениса Січинського, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

7. Надати Симчич Ганні  Василівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0440 га по вулиці Гетьманська, 27/2 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

8. Надати Прокіп Михайлу Григоровичу, Прокіп Наталії Федорівні, Прокіп Андрію Михайловичу, Михейчик Ользі Михайлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0167 га по вулиці Симона Петлюри, 59/2 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

9. Надати Палагнюк Ользі Ігорівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0102 га по вулиці Українська, 48а/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

10. Надати Вознюк Ользі Василівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.1000 га по вулиці Адама Міцкевича, 239а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

11. Надати Кондрук Марії Михайлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.0500 га по вулиці Богдана Лепкого, 27 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

12. Надати Коцаба Орисі Миколаївні, Коцаба Василю Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0.1000 га по вулиці Полковника Топоровського, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель міської ради.

13. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

14. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

15. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                                І. Слюзар
2011-2019 © Всі права застережено.