НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 01 жовтня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустро..."  № 4385-57/2020-57 від 16.01.2020р. 
Документ №4385-57/2020 від 16.01.2020р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

20.01.2020 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(57  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 16.01.2020р.  № 4385-57/2020-57
 

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва


Розглянувши звернення фізичних осіб та графічні матеріали місця розташування земельної ділянки, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 35, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :


1. Надати Воробець Ганні Степанівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею  0,1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Євгена Маланюка для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

2. Надати Костюк Галині Дмитрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Степова для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

3. Надати Фурик Уляні Василівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Євгена Маланюка для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

4. Надати Лисенко Теодорі Теодорівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею  0,1200 га, яка розташована за адресою: проспект  Героїв УПА для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

5. Надати Козолію Володимиру Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею  0,1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Степова для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

6. Надати Сенюку Михайлу Степановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею  0,0984 га, яка розташована за адресою: вулиця Євгена Маланюка для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

7. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

8. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

9. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                                 Ігор  Слюзар2011-2020 © Всі права застережено.