НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 05 липня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустро..."  № 4130-54/2019-54 від 24.10.2019р. 
Документ №4130-54/2019 від 24.10.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.10.2019 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(54  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 24.10.2019р.  № 4130-54/2019-54
 


Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


Розглянувши звернення громадян та графічні матеріали місця розташування земельної ділянки, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 35, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :

1. Надати Микитчуку Володимиру Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1052 га, яка розташована за адресою: Миколи Леонтовича для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

2. Надати Сметанюку Роману Дмитровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га, яка розташована за адресою: вулиця Софії Галечко, 53 для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

3. Надати Спірову Олексію Андрійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1100 га, яка розташована за адресою: вулиця Миколи Леонтовича для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

4. Надати Соколовичу Володимиру Сергійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0870га, яка розташована за адресою: вулиця Андрія Федчука, для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

5. Надати Дяченку Михайлу Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0928 га, яка розташована за адресою: вулиця Полковника М. Колодінського, 15 для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

6. Надати Левицькому Василю Йосифовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0, 1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Дмитра Вітовського, для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

7. Надати Сапліну Володимиру Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200 га, яка розташована за адресою: вулиця Чернівецька для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

8. Надати Островському Володимиру Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0620 га, яка розташована за адресою: вулиця Івана Миколайчука, біля будинку №28В, для індивідуального садівництва за рахунок земель міської ради.

9. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

10. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

11. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                  Ігор  Слюзар2011-2020 © Всі права застережено.