НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 07 серпня 2020 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про підсумки організованого відпочинку та оздоровлення ..."  № 177 від 10.09.2019р. 
Документ №177 від 10.09.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.09.2019



УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 10.09.2019р.  № 177
 

Про підсумки організованого відпочинку

та оздоровлення дітей влітку 2019 року

Заслухавши інформацію про підсумки організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

       1. Інформацію про підсумки організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року взяти до відома (додається).

       2. Рішення виконкому міської ради від 28.05.2019 №119 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року” зняти з контролю.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови В.Бойцана.


Міський голова                                                                                                   Ігор Слюзар


Інформація

про підсумки організованого відпочинку та

оздоровлення дітей влітку 2019 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в місті Коломиї діє міська Програма з  оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки з метою забезпечення повноцінного відпочинку, оздоровлення, лікування дітей у літній період, попередження дитячої бездоглядності, жебракування, правопорушень, залучення учнівської молоді до суспільно-корисної праці, вивчення історії, природи рідного краю, національно-патріотичного виховання, фізичного загартування підлітків.

Рішенням виконавчого комітету від 28.05.2019 №119 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року” було передбачено першочергово забезпечити послугами відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей вимушено переселених осіб, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей,  дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, бездоглядних та безпритульних дітей.

Згідно статистичних даних станом на 01.01.2019 року на території м.Коломиї проживає 8340 дітей шкільного віку, з них — 3374 дитини пільгових категорій. Станом на кінець серпня 2019 року послугами відпочинку та оздоровлення забезпечено 1027 дітей шкільного віку, із них 207 дитини охоплені оздоровленням та 820 дітей послугами відпочинку.

З міського бюджету на 2019 рік виділено фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей у сумі 700 тис. грн. З них: 450 тис. грн. на придбання путівок для дітей пільгових категорій; 150 тис. грн. на організацію пришкільних таборів; 67 тис. грн. на організацію наметових таборів Коломийської станиці НСОУ «Пласт» та 50 тис. грн. на проведення спортивно-відпочинкового табору КДЮСШ м.Коломиї.

Відділом молоді та спорту Коломийської міської ради було проведено тендер на закупівлю путівок для дітей пільгових категорій на суму 450 тис. грн. Таким чином було придбано 65 путівок в ПЗОВ “Перлина Придністров'я” (с.Михальче, Городенківський район).

Також відділом молоді та спорту міської ради за рахунок путівок виділених Івано-Франківською облдержадміністрацією у Всеукраїнських та обласних дитячих оздоровчих закладах оздоровлено 60 дітей пільгових категорій. А саме: 6 дітей в УДЦ «Молода гвардія», 7 дітей в МДЦ “Артек”, 26 дітей в ПЗОВ “Перлина Придністров'я” (с.Михальче, Городенківський район), 6 дітей в ПЗОВ “Лімниця” (с.Вістова, Калуський район), 8 дітей в ДОЛК “Сокіл” (с.Сокіл, Галицький район) та 3 дітей в ОЗОВ «Карпатські мрії» (с.Микуличин Яремчанської міської ради).

Координаційною радою з питань оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року здійснювався контроль за станом роботи у 2019 році дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти, таких у поточному році було 15.

У пришкільних та профільних таборах забезпечено відпочинком 627 дітей.

Оздоровлення дітей проводили також громадські, релігійні організації та спортивні федерації.

На виконання міської Програми «Майбутнє України» Коломийської станиці Пласт на 2019-2022 роки було виділено 67 тис. грн. для наметових пластових таборів, у яких послугами відпочинку забезпечено 138 дітей.

Також по міській програмі з оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки цьогоріч виділено 50 тис. грн. на організацію спортивно-відпочинкового табору для кращих вихованців Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м.Коломиї, тут відпочивало 30 дітей.

Коломийська федерація боксу забезпечила відпочинком 25 спортсменів.

Комунальним некомерційним підприємством Коломийської міської ради “Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” направлено на санаторно-курортне лікування 79 дітей пільгових категорій м.Коломиї.

       Як вище згадувалось, оздоровленням та відпочинком охоплено 1027 дітей пільгових категорій, з них: 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 135 дітей із багатодітних сімей, 156 дітей малозабезпечених сімей, 50 дітей з інвалідністю, 67 дітей, що знаходяться на диспансерному обліку, 4 дітей внутрішньо переміщених осіб, 107 дітей учасників бойових дій та 3 дітей загиблих учасників АТО.

На базі дитячих оздоровчих закладів велась тренінгова робота з профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, психологічні консультації з питань взаємовідносин дітей з однолітками та батьками. Вживались заходи щодо попередження бездоглядності дітей, вчинення ними правопорушень.

Супровід автобусів під час перевезення дітей до оздоровчих закладів та у зворотному напрямі здійснювали працівники поліції та медичні працівники.

Інформація про проведення підготовки, організації оздоровлення та відпочинку дітей висвітлювалась у ЗМІ.


Начальник відділу

молоді та спорту міської ради                                                                    Володимир Колесник



2011-2020 © Всі права застережено.