НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Понеділок, 03 серпня 2020 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визна..."  № 167 від 29.07.2019р. 
Документ №167 від 29.07.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

02.08.2019УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 29.07.2019р.  № 167
 

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення переможця з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в Коломийській міській об’єднаній територіальній громадіКеруючись рішенням виконавчого комітету Коломийської міської ради від 25.06.2019 року №144 «Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в Коломийській міській об’єднаній територіальній громаді», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі результату конкурсу по відбору суб’єкта господарювання з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в Коломийській міській об’єднаній територіальній громаді (протокол №1 від 17.07.2019р.) виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


       1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з визначення переможця з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в Коломийській міській об’єднаній територіальній громаді (додається).

       2. Уповноважити відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради (В. Образцова), від імені організатора пасажирських перевезень, укласти договір з ТОВ «Дозор Україна» на виконання функцій з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в Коломийській міській об’єднаній територіальній громаді. Договір укласти за підписом першого заступника міського голови В. Григорука протягом п’яти днів з моменту введення в дію даного рішення.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Григорука.


Міський голова                                                                                                          Ігор Слюзар2011-2020 © Всі права застережено.