НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 15 листопада 2019 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою..."  № 3853-47/2019-47 від 27.06.2019р. 
Документ №3853-47/2019 від 27.06.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.07.2019 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(47  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 27.06.2019р.  № 3853-47/2019-47
 


  1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


Розглянувши звернення фізичних осіб та графічні матеріали місця розташування земельних ділянок, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


в и р і ш и л а :


1. Надати Кондратику Геннадію Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0800 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Адама Міцкевича, 77-а для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

2. Надати Масюку Валерію Романовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Івана Франка для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

3. Надати Савчуку Володимиру Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0778 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Петра Ніщинського, 73 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

4. Надати Коржинському Любомиру Мирославовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0797 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Петра Ніщинського, 71 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

5. Надати Кмич Аркадію Зориславовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0741 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Моцарта для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

6. Надати Сердюку Анатолію Олександровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Сидора Воробкевича, 2-г для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

7. Надати Возняку Дмитру Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0545 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Івана Мазепи для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

8. Надати Кубаєвичу Дмитру Мирославовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0763 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Олега Ольжича, 42 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

9. Надати Данищуку Руслану Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0959 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Олега Ольжича, 35 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

10. Надати Бабюку Євгенію Григоровичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Івана Богуна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

11. Надати Климу Василю Степановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Івана Богуна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

12. Надати Семенюк Олександрі Володимирівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0798 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Петра Ніщинського, 45 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

12.1 Визнати таким, що втратив чинність п. 1.30 рішення Коломийської міської ради від 21.10.2010 № 3075-52/2010 «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам».

13. Надати Фучинській Марії Михайлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0600 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Ярослава Мудрого, 6 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

14. Надати Кукурудзу Назарію Михайловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0800 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Староміська для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

15. Надати Зайчуку Павлу Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0278 га, яка розташована за адресою: м. Коломия, вулиця Січових Стрільців для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

16. Фізичним особам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

17. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови                 О. Дячука.

18. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.


Міський голова                                                                                                                   І. Слюзар2011-2019 © Всі права застережено.