НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Четвер, 14 листопада 2019 року
 Розпорядження міського голови  "Про затвердження нового складу робочої групи з монітори..."  № 217-р від 02.07.2019р. 
Документ №217-р від 02.07.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Розпорядження міського голови  Про утворення робочої групи з моніторингу завантаженості спеціально відведених земельних ділянок для паркування транспортних засобів в м.Коломиї
Розпорядження міського голови  №210-р від 16.06.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.07.2019УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 02.07.2019р.  № 217-р
 

Про затвердження нового складу робочої групи з моніторингу завантаженості спеціально відведених земельних ділянок для паркування транспортних засобів в м. Коломиї


У зв’язку з кадровими змінами та з метою підвищення якості надання послуг з паркування транспортних засобів в місті Коломиї та встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги паркування транспортних засобів на спеціально відведених земельних ділянках в місті Коломиї, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні, постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 року № 258 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів»:


1. Затвердити в новому складі робочу групу з моніторингу завантаженості спеціально відведених земельних  ділянок для паркування транспортних засобів в м. Коломиї:


Федорук

Богдан Миколайович

-ізаступник міського голови - голова робочої групи;

Волошенюк

Віктор Васильович

-ізаступник начальника - головний інженер, начальник відділу реалізації інвестиційних проектів управління комунального господарства  -  секретар робочої групи;

Члени робочої групи:

Гавдуник

Ольга Василівна

- в.о. начальника відділу економічного аналізу та планування УКГ, провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та планування УКГ;

Івоняк

Володимир Васильович

-ідиректор комунального підприємства «Коломия Паркосервіс»;

Кощинець

Наталія Миронівна

- начальник відділу юридичного забезпечення, квартирного обліку та майнових відносин;

Остафійчук 

Лілія Вікторівна

-іголовний бухгалтер комунального підприємства «Коломия Паркосервіс».

                             

2. Робочій групі провести моніторинг виділених земельних ділянок для провадження діяльності з паркування транспортних засобів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 року № 258 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів».

3. На підставі моніторингу подати на затвердження в установленому порядку проект рішення міської ради «Про визначення коефіцієнту завантаженості на спеціально відведених земельних ділянках з паркування транспортних засобів».

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 16.06.2016 року № 210-р «Про утворення робочої групи з моніторингу завантаженості спеціально відведених земельних ділянок для паркування транспортних засобів в м. Коломиї».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Б. Федорука.

Міський голова                                                                                                 І. Слюзар2011-2019 © Всі права застережено.