НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 26 травня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою..."  № 3703-44/2019-44 від 25.04.2019р. 
Документ №3703-44/2019 від 25.04.2019р. Внесено зміни
        

 
Повязані документи

Рішення міської ради  Про внесення змін у рішення Коломийської міської ради
Рішення міської ради  №3755-45/2019 від 23.05.2019р. Внесено зміни в інший нормативний акт

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.04.2019 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(44  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 25.04.2019р.  № 3703-44/2019-44
 


Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


       Розглянувши звернення громадян та пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 40, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", статті 6, 10, 12  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


вирішила:

1. Надати дозвіл Книгницькій Ганні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0819 га, яка розташована за адресою: вулиця Зелена, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

2. Надати дозвіл Галицькій Галині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0800 га, яка розташована за адресою: вулиця Зелена, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

3. Надати дозвіл Луканюку Ігорю Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0800 га, яка розташована за адресою: вулиця Зелена, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

4. Надати дозвіл Мирончук Наталії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0788 га, яка розташована за адресою: вулиця Олега Ольжича, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

5. Надати дозвіл Гритчин Наталії Антонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0656 га, яка розташована за адресою: вулиця Олега Ольжича, 39 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

6. Надати дозвіл Гаварецькому Віталію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0765 га, яка розташована за адресою: вулиця Олега Ольжича, 40 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

7. Надати дозвіл Гунєвому Борису Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: вулиця Об’їзна для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

8. Надати дозвіл Коліснику Андрію Ярославовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, яка розташована за адресою: вулиця Володимира Івасюка для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

9. Надати дозвіл Тороватову Денису Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0918 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 56 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

10. Надати дозвіл Личак Оксані Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0940 га, яка розташована за адресою: вулиця Будівельна, 23 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

11. Надати дозвіл Заводовському Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0846 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 68 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

12. Надати дозвіл Бурмас Тетяні Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0829 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 66 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

13. Надати дозвіл Мельнику Михайлу Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0829 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 64 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

14. Надати дозвіл Козорізу Руслану Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0829 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 62 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

15. Надати дозвіл Кушнаренку Сергію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0803 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

16. Надати дозвіл Лубіву Назарію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0687 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 58 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

17. Надати дозвіл Васкулу Василю Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0680 га, яка розташована за адресою: вулиця Івана Богуна, 16-б для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

18. Громадянам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

19. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

20. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                                            І. Слюзар

2011-2020 © Всі права застережено.