НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 03 червня 2020 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження висновку про визначення місця проживан..."  № 85 від 23.04.2019р. 
Документ №85 від 23.04.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.04.2019УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 23.04.2019р.  № 85
 


Про затвердження висновку про визначення місця проживання дітей


       Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини та представлені документи громадян, керуючись частинами 4, 5 статті 19 Сімейного кодексу України,  постановою судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 14.12.2016 року, пунктом 72 «Порядку провадження діяльності органами опіки та піклування пов'язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Затвердити висновок про визначення місця проживання дітей  _________(додається).

2. Доручити начальнику служби у справах дітей міської ради І. Івахнюку, завідувачу сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міської ради Мисливчук Г.М. та головному спеціалісту служби у справах дітей міської ради Грицко О. А. виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду по даній справі.


Міський голова                                                                                                           І.Слюзар

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету

Коломийської міської ради

від 23.04.2019 № 85

Висновок

про визначення місця проживання дітей


       

       Розглянувши документи представлені громадянином _____ про визначення місця проживання дітей ____ служба у справах дітей міської ради вивчила дане питання.

       Встановлено, що громадяни ____ мали приязні взаємовідносини і уклали шлюб, який був зареєстрований в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

       Однак, відносини між подружжям згодом погіршилися і рішенням Коломийського міськрайонного суду від 31.08.2010 року шлюб між батьками було розірвано.

       Батько ____почав проживати окремо і на деякий час втратив належне спілкування з дітьми. На думку батька це пов’язано з тим, що родичі матері постійно настроювали його сина і дочку проти нього та перешкоджали їхнім побаченням.

       Мама дітей ____ не займалася їхнім вихованням та утриманням. Всі обов’язки по вихованню та утриманню дітей виконувала баба ________. Мама почала вести асоціальний спосіб життя, в квартирі постійно перебувають сторонні особи, які зловживають алкоголем.

       За таких обставин діти залишились без належного догляду і громадяни ____ взяли тимчасово їх у свої сім’ї.

Після смерті баби дітей___, батько зустрівся та поспілкувався з дітьми і запропонував проживати в нього.

       На даний час взаємовідносини між дітьми та батьком хороші, діти проживають разом з батьком у місті Коломиї____. Комісія з працівників служби у справах дітей провела обстеження умов проживання і встановила, що житлово-побутові умови задовільні, підключені усі комунікації.

На засіданнях комісії з питань захисту прав дитини декілька разів розглядалося питання про умови виховання та проживання дітей ____. Мама дітей жодного разу на засідання комісій не приходила, хоча була належно повідомлена.

       На даний час мама дітей, ____ не цікавиться дітьми, не виявляє бажання займатись їхнім вихованням.

       Працівники служби у справах дітей міської ради обстежили умови проживання матері _____, та встановили, що в житлі періодично перебувають сторонні особи, які вживають алкогольні напої. Мама дітей скаржиться на те, що вона хвора і не може займатися вихованням дітей та їхнім матеріальним забезпеченням.

19.03.2019 року _____ звернувся до Коломийського міськрайонного суду з позовною заявою про визначення місця проживання дітей разом з батьком.

Встановлено, що _____. Скарг на поведінку дітей від дирекції школи не поступало.

У дітей гарні взаємовідносини і повне порозуміння з батьком. Діти гарно та акуратно одягнуті, чисті та мають добру поведінку.

Комісія не виявила причин, через які б батько не міг займатися вихованням своїх дітей.

       Виходячи з інтересів дітей, орган опіки та піклування вважає за доцільне визначити місце проживання _____.


Міський голова, голова комісії

з питань захисту прав дитини                                                                                    І. Слюзар2011-2020 © Всі права застережено.