НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

П'ятница, 05 червня 2020 року
 Розпорядження міського голови  "Про організацію в проведення І (міського) етапу Всеукра..."  № 132-р від 22.04.2019р. 
Документ №132-р від 22.04.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.04.2019УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 22.04.2019р.  № 132-р
 

Про організацію і проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 р. №580/2015, на виконання Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 р. №845, наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09.2018 р. №966 «Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 25.03.2019 №102 «Про організацію і проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та з метою підготовки до організованого проведення міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра):


1. Створити та затвердити склад міського штабу Гри (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів міської ради здійснювати заходи щодо організації та проведення І (міського) етапу Гри щороку протягом квітня-травня:

2.1. Головному відповідальному виконавцю - управлінню освіти Коломийської міської ради (Л.Бордун), забезпечити організацію та проведення І етапу Гри.

2.2. Співвиконавцям:

2.2.1. Відділу молоді та спорту Коломийської міської ради (В.Колесник) сприяти в організації та проведенні спортивних змагань, екскурсійних заходів, творчих зустрічей з видатними спортсменами України під час проведення Гри.

2.2.2. Управлінню культури Коломийської міської ради (У.Мандрусяк) сприяти в організації та проведенні культурно-мистецьких, екскурсійних заходів, творчих зустрічей з видатними діячами культури та мистецтва України під час проведення Гри.

2.2.3. Комунальному некомерційному підприємству Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (В.Мельничук) організувати медичний супровід Гри.

2.2.4. Коломийському об'єднаному міському військовому комісаріату (А.Срібняк) залучити до підготовки та проведення Гри представників військового комісаріату.

2.2.5. Центру допомоги учасників антитерористичної операції Коломийської міської ради (С.Войцеховський) залучити до підготовки та проведення Гри учасників центру.

2.2.6. Коломийському міськрайонному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (І.Вацик) здійснити організаційну підтримку проведення навчання учасників Гри щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

2.2.7. Коломийському міському відділу національної поліції України в Івано-Франківській області (О.Білейчук) забезпечити правопорядок під час проведення Гри.

2.2.8. Коломийському відділу інформаційної політики (Н.Сандецька) забезпечити висвітлення проведення Гри у засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління освіти Коломийської міської ради (Л.Бордун).

4. Співвиконавцям розпорядження надавати головному відповідальному виконавцю інформацію про проведення Гри щороку до 20 травня для узагальнення та інформування керівництва Коломийської міської ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови (В.Бойцан).


Міський голова                                                                                                                    І.Слюзар
Додаток 1

до розпорядження

міського голови

від 22.04.2019 № 132-рСклад міського штабу

Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


Бойцан

Володимир Васильович

-

заступник міського голови, начальник штабу

Бордун

Любомир Бориславович

-  

начальник управління освіти міської ради, заступник начальника штабу 

Колесник

Володимир Любомирович

-

начальник відділу молоді та спорту міської ради, заступник начальника штабу 


Члени штабу:

Білейчук

Остап Романович

-

начальник Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в  Івано-Франківській області, підполковник поліції (за згодою)

Вандич

Оксана Володимирівна

-

голова координаційної волонтерської ради міста Коломиї та Коломийського району (за згодою)

Вацик

Ігор Ярославович

-

начальник Коломийського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області

Візнюк

Іван Володимирович

-

голова громадського об’єднання «Білий камінь» (за згодою)

Вердеш

Максим Русланович

-

голова громадського об’єднання «Екоґвалт» (за згодою)

Войцеховський

Сергій  Романович

-

керівник центру допомоги учасників Антитерористичної операції міської ради

Колот

Максим Вячеславович

-

начальник фізичної підготовки і спорту в/ч А4267, майор (за згодою)

Мандрусяк

Уляна Іванівна

-

начальник управління культури міської ради

Машталер

Леся Любомирівна

-

голова станичної пластової старшини станиці Коломия (за згодою)

Мельничук

Володимир Богданович

-

головний лікар КНП КМР «Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги»

Сандецька

Наталія Василівна

-

начальник відділу інформаційної політики

Срібняк

Андрій Сильвестрович

-

військовий комісар Коломийського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник  (за згодою)

Таржинські

Владислав Петрович

-

волонтер, голова громадського формування з охорони громадського порядку «Коломийське міське військово-патріотичне об’єднання «Коломия-центр» (за згодою)

Тодорів

Віталій Володимирович

-

голова Молодіжної ради міста Коломиї (за згодою)

Тодорів

Назарій Ярославович

-

голова благодійної організації «Благодійний фонд «Коник Хелп» (за згодою)
2011-2020 © Всі права застережено.