НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 25 травня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустро..."  № 3502-41/2019-41 від 21.02.2019р. 
Документ №3502-41/2019 від 21.02.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.02.2019 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(41  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 21.02.2019р.  № 3502-41/2019-41
 

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


Розглянувши звернення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків   та додані до них матеріали, пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 42 Земельного кодексу України, Закону України Про Державний земельний кадастр", Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 р. № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада


вирішила:

1. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ЕДЕЛЬВЕЙС 24” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3860 га, яка розташована за адресою: вулиця Миколи Леонтовича, 24 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

2. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ТЕАТРАЛЬНА-50” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0254 га, яка розташована за адресою: вулиця Театральна, 50 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

3. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ДМ.ЯВОРНИЦЬКОГО-20” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3437 га, яка розташована за адресою: вулиця Дмитра Яворницького, 20 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

4. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “КОСТОМАРОВА-1” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6930 га, яка розташована за адресою: вулиця Миколи Костомарова ,1 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

5. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ЦЕНТР-ДІМ 78” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0161га, яка розташована за адресою: вулиця Гетьмана Івана Мазепи, 78 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

6. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “ШКРУМЕЛЯКА 18” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0705 га, яка розташована за адресою: вулиця Юрія  Шкрумеляка, 18 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

7. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “АМАДЕЙ” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0939 га, яка розташована за адресою: вулиця Моцарта, 28 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

8. Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ “УКРАЇНКИ-27” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3078 га, яка розташована за адресою: бульвар Лесі Українки, 27 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель міської ради.

9. Юридичним  особам  забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору.

10. Організацію виконання цих  рішень  покласти на заступника міського голови О. Дячука.

11. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.Міський голова                                                                                                                І. Слюзар
2011-2019 © Всі права застережено.