НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 25 серпня 2019 року
 Рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок в..."  № 39 від 27.02.2019р. 
Документ №39 від 27.02.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.03.2019УКРАЇНА
Коломийська міська рада
Виконавчий комітет
 
РІШЕННЯ
 
м. Коломия
 
від 27.02.2019р.  № 39
 

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

       

       Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 3 від 13.02.2019 року), заяви та представлені документи, керуючись Порядком надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 р. № 268, та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Надати ____ який взятий на облік внутрішньо переміщеної особи з Донецької області, проживає у місті Коломиї по вул. ____, такому, що зазнав психологічного насильства статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2. Надати ____ який взятий на облік внутрішньо переміщеної особи з Луганської області, проживає у місті Коломия, ____ такому, що зазнав психологічного насильства статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Надати ____, яка взята на облік внутрішньо переміщеної особи з Донецької області, проживає у місті Коломия по вул. _____, такій що зазнала психологічного насильства статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4. Службі у справах дітей міської ради (І. Івахнюк) внести інформацію про дітей до банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.

Міський голова                                                                                                     І. Слюзар

2011-2019 © Всі права застережено.