НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Субота, 25 травня 2019 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою..."  № 3520-41/2019-41 від 21.02.2019р. 
Документ №3520-41/2019 від 21.02.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.02.2019 
РІШЕННЯ
 
Коломийської міської ради
(41  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 21.02.2019р.  № 3520-41/2019-41
 

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок


       Розглянувши звернення громадян та пропозиції постійної комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин, відповідно до ст. 12, 40, 118 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України "Про землеустрій", статті 6, 10, 12  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


вирішила:

1. Надати дозвіл Коханюк Альоні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею                    0,0787 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 57 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

2. Надати дозвіл Бородій Дмитру Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею                    0,0787 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 55 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

3. Надати дозвіл Лерш Тетяні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею                    0,0793 га, яка розташована за адресою: вулиця Петра Ніщинського, 49 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

4. Надати дозвіл Кулику Богдану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0768 га, яка розташована за адресою:  вулиця Петра Ніщинського, 12 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

5. Надати дозвіл Кобилянському Андрію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0787 га, яка розташована за адресою:  вулиця Петра Ніщинського, 53 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

6. Надати дозвіл Венцу Олегу Іллічі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею                    0,0793 га, яка розташована за адресою:  вулиця Петра Ніщинського, 51 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель міської ради.

7. Громадянам забезпечити розроблення сертифікованим інженером-землевпорядником, чи юридичною особою, в структурі якої є сертифікований інженер-землевпорядник, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Попередити, що максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору

8. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови О. Дячука.

9. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії з питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин.


Міський голова                                                                                                                     І. Слюзар2011-2019 © Всі права застережено.