НОРМАТИВНІ АКТИ
КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 25 серпня 2019 року
 Розпорядження міського голови  "Про план заходів з відзначення державних, національних,..."  № 21-р від 24.01.2019р. 
Документ №21-р від 24.01.2019р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.01.2019УКРАЇНА
місто Коломия Івано-Франківської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
м. Коломия
 
від 24.01.2019р.  № 21-р
 

Про план заходів з відзначення

державних, національних,

релігійних та професійних свят,

вшанування видатних людей міста

Коломиї на 2019 рік


З метою збереження духовної спадщини українського народу, розвитку культурно-мистецького життя в місті Коломиї, організації проведення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування видатних людей:

       1. Затвердити план заходів з відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування видатних людей міста Коломиї на 2019 рік (додається).

       2. Управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам міської ради забезпечити виконання затверджених заходів.

       3. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Бакай) профінансувати управління культури міської ради в межах асигнувань, передбачених в міському бюджеті на культурно-мистецькі заходи у 2019 році.

       4. Координацію робіт та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - управління культури міської ради (У.Мандрусяк).

       5. Відділу інформаційної політики (Палій О.Д.) план заходів по відзначенню державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування видатних людей міста Коломиї на 2019 рік розмістити на офіційному веб-сайті Коломийської міської ради.

       6. Розпорядження міського голови №11–р від 19.01.2018р. «Про план заходів з відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят, вшанування видатних людей міста Коломиї на 2018 рік» зняти з контролю.

       7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови В.Бойцана.
Міський голова                                                                                                                       І.СлюзарДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.